Sosyal fobi ! :( ?

sosyal fobi illetini aranızda yaşayan var mı? Bu şey yüzünden hayatım berbat oluyor ve yapyanlız kaldım. Benimle aynı sorunları yaşayan herhangi biri veya yaşamış olan varsa lütfen cevap versin. Beni anlayan birine ihtiyacım var.

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tam olarak nedir sıkıntın minik?

0|0
    0|0
    • utangaçlık çekingenlik bunları aşırı abartılı bir şekilde yaşıyorum dışarı çıkıp bir şeyler yapmak benim için artık o kadar zor ki sürekli evdeyim ve hiç arkadaşım yok bir şeyleri düzeltmeye çalışıyorum ama elde var sıfır

• İçeriden yazmak ister misin peki?

• 3ay

Minik şimdi nasıl oldun peki?

En İyi Kız Görüşü

• bende var

0|0
    0|0
    • düzeltebilmek için bir şeyler yapıyor musun

• Evet evet bende de tam bu oluyor

• iyi bir psikoloğa git çünkü ileriki safhalarda evden odadan çıkmaz hale geliyor insan

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç yokmuş gibi davranmalısın. Normale ne kadar yakın davranışlar sergilersen, araya o kadar çabuk kaynaşırsın bence.

0|0
    0|0
  • zamanla gecer

0|0
    0|0
  • Ben söyliycem ama alınma bunun nedeni özgüvenin yok ve kendini başkalarından ezik ve düşük görmen oysa kimse kimseden üstün değildi

0|1
    0|0
  • Yaklaşık 7 8 ay önce bendede abartilacak derecede vardı o meret

0|0
    0|0
    • nasıl bitti?

• Ben 20 yaşındayım bu sosyal fobi ve özgüven eksikliği olayını yaklaşık 3 4 sene çektim bir yerden sonra kafana dank ediyo ve mecburen duzeliyosun ama sen hemen düzelmek istiyorum diyosan ki tavsiye etmiyorum ilaç tedavisi ile atlatabilirsin

• Ilaclarin pekte ise yaradigini dusunmuyorum maalesef

• ben de sosyal fobiliydım yendim sana yardımcı olmnak isterim... sen de umut üm, it olması lazım... kendıne güvenmen lazım... benimle iletişime geçebilirsin

0|0
    0|0
  • Yani bendede var asosyallik ama sosyo fobi nasıl oluyor

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • o ney? ulan çok cahil kalmışım bee :(

0|0
    0|0
  • Tam olarak bu değilde buna benzer bi'şey

0|0
    0|0
  • Tam olarak noluyor

0|0
    0|0
  • İnsan içine çıkmana engel olan sebep ne?

0|0
    0|0
  • Bende bazen etkin oluyor

0|0
    0|0
  • anlıyorum seni bende de vardı ama çok saçma bir şey olduğunu anladım ve şu an gayet iyi

0|0
    0|0
  • yasamadım ama psıkoljı bilgim var yardımcı olabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de sosyalfobigim ama kaygimi kontrol edebiliyorum yani dışardan bakan biri ne kadar domuz ve kasıntı biri der en fazla. Zor. Çok zor 😂

0|0
    0|0
  • Burada!

0|0
    0|0
    • özel olarak konuşabileceğimiz bir yer var mı

• Berbat bişey her zaman yaşarım özgüvensizlik :-\

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gitmiştim bu durum yüzünden ve dahalada gidiyorum sana bana ulaşırsan sana yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Sosyal fobi ne ya hasta mısınız oglim

0|0
    0|0
  • İstanbuldaysan görüşelim ben seni açarım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...