BİLEN YA DA TANIYAN BİRİ SÖYLEYEBİLİR Mİ BU TOPLUMSAL BİR DENEY Mİ YOKSA SADECE BİR ŞAKA MI?

merhaba arkadaşlar bir kaç blogdan da benzer sorular sordum en sonunda cevap alamayınca bir de burada şansımı deneyeyim dedim son zamanlarda bir çok yerde yardımsever bir çiftle ilgili hikayeler duyuyorum ancak internette hiç bir aramamda istediğim sonuca ulaşamıyorum bir arkadaşım bir erkeğin boğulan bir adamı kurtardığını ve kız arkadaşının da ona yardım ettiğini söylerken bir diğeri parktan geçen bir çiftin durduk yere ona tavsiye verdiğini ve sevgilisiyle ilişkisinin düzeldiğini söylüyor böyle bir çok garip olay duyuyorum son günlerde ve olayı anlatan kimse çocukla kızın yüzünü görmediklerini olaydan sonra bir anda kaybolduklarını ikisinin de yaz kış fark etmeden siyah kıyafetler içinde geldiğini ve işlerini bitirince bir anda kaybolduğunu söylüyorlar bu bir gençlik hareketi ya da toplumsal deney ve ya şaka gibi bir şey mi yoksa gerçek mi olayda anlatılan çiftler hep aynı özelliklere sahip olayın aslını bilen biri yazabilir mi

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• İlgi çekmek isteyen insanlar olmayan şeyleri anlatabiliyor malum şöhret sevdası da var hepsi birbirini tanıyor olabilir diye komplo teorisi de kurdum şu an.
    Daha neler duyacağız bakalım yolumuz sonumuz hayır olsun.

Hızır A. s'ı biliyorum ben de yardım eden çift bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • ilgi çekmek istedikleri için yalan söylüyor olabilirler de hepsi mi organize oldu bunların orasını anlayamadım ya ben de hızır A. S. hikayelerini çok duydum ama bunu duyduğumda çok da şaşırdım bu yüzden soruyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Mk deminkini gerçek sandım ilk olduğu için. Şimdide bu akım mı başladı? Bunu paylaşmazsan ebenin a.. nı görürsünler bitti bunlar başladı.

0|0
    0|0
    • link paylaşabilir misin horrorcore gerçekten çevremde böyle şeyler duyuyorum gerçekliğini merak ettiğim için paylaştım

• Toplum ve sosyal ilişkiler kategorisine gir görürsün. Yine bir curcunanın peşinde millet.

Yükleniyor...