Erkekler, Süs köpegi gibi süslenen, makyaj yapan kızlar için dogal kızları kaybettiniz?

Ulen kıza bakıyorum yüzü sivilceden akneden ben'den görünmüyo. Öyle bir sıvıyoki fondöteni pudrayı on numara bes yıldız oluyo.
Yüzünde onlar olmasa diyelim normal bir kız gene makyaj yapsa arşa cıkıyo güzelliği ama silince gene bir halt yok. Heh bunlar yakısıklı cocukları kapanlar.
Bizim gibilere gelince dogal halimizle de güzeliz söyler ederler ama makyaj yapsak hepten güzeliz ama yapmıyoruz nedeeeen? Üşeniyoruz🙈 Sonra dogallıgı seviyoruzzz. Ama gel gelelim bize denk gelmiyo bitane.
neden böyle kandırılmaktan zevk mi alıyosunuz erkekler biz dogal kızları da görün artık😒😒😒?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Doğallığı sevmiyoruz biz süslenmeyen Kız kayınçomdur

0|0
    0|0
    • Süslenirsem kendim için kendime saygımdan süslenirim. Ali veli için degil.

• Kıyamaam eğer çok merak ediyorsan klozeti aç kendine bak

• Hahahahaha evde kalan kim belli yaş olmus 35 hala gelmiş burda bos yapıyosun bu kafayla da seni kimse almaz zaten bu saatten sonra.
      Erkegin kezbanı da oluyomus sen ve senin gibiler yüzünden burda fark ettm 😂 Neyse otur kendi derdine yan pc karsısında k cı büyüt o klozetteki şeyde senin yansımandır ancak ac bak kokla beynin açılsıN💩 Neysw hdi baaay kendi kendine havla şimdi.

Erkekler Ne Diyor 26

• Sokarım doğal kızlara. Öyle bişey yoktur.

0|0
    1|0
  • Herkes mutlu olsun diyelim Kanka kıskanmanın anlamı yok yeterince erkek ve kız vardır ülkemizde sevgili edinmek için şükür :)

0|0
    0|0
  • Soruya görüş yazacaktım ki sorunun altında tavsiye bir bence gözüme ilişti bencenin adı şöyleydi
    Kekodan ve Kezbandan sonra yeni bir sıfat kazandırılması...

0|0
    0|0
    • Hahahha ben bu sitedeki 30 yas üstünü cözdüm.
      Evde kalmışlar , yalnızlık baslarına vurmus , gelmş burda ona buna laf skup rahatlıyolar kıyamaam.
      Yeni sıfatı merak ediyosan aynada kendi yüzüne bak.

• En son doğal zannetiğim kızın suratına bir ton kapatıcı olduğunu öğrenmemin üzerinden tam 4 sene geçtiğinden beri tüm kızlara olan inancımı kayıp ettim :D

Doğal kız yoktur. Sadece kendini iyi saklayan makyajlı kız vardır.

Bende doğal olanı severim.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Moda kavramını sallamayan heryerde aynı şeyler giyen erkekler yerine hayatını beşte birinde saçına fön çeken erkeklere bakıp bu erkekler neden süslü kızlara bakıyor diyen kızların daha çok düşünmesi lazım

0|0
    0|0
  • komikmisin

0|0
    0|0
  • Tiksinç

0|0
    0|0
  • Doğal güzellerde bize bakmaz biz napalım :D bunlar özünde çirkin olduğunu bildiği için daha çok şansımız var :D

0|0
    0|0
  • Merak etme sende bulursun bir tane 😂

0|0
    0|0
  • Yoo kaybetmedim. Şahsen en nefret ettiğim şeydir özellikle surata pudraya abanan kızlar.

0|0
    0|0
  • Doğal kız bulsamda bırakmasam hiç...

0|0
    0|0
  • bence travesti yapmadıkça makyaj aldatma değil bakımdır ve ben bakım yapan kadından daha çok hoşlanırım

0|0
    0|0
  • Süs köpekleri süsleniyor mu? 😀

0|0
    0|0
    • Ben sana neden katatessn diyom mu patates cakması😧😧

• Sen bana öyle demesen de ben sana bakımsız ve çirkin olduğunu, bu yüzden o kızları çekmediğini söyleyebilirim 😊

• Ben kendimi bildigim için sorun degil😉
      Bu siteyede egomu poh pohlamak için gelmiyorum. Sadece merak edyorum sorsan bütün erkekler dogallıktan yanadır ama gerçekte öyle olmuyo.

• Dogal güzel nerde yetişir ve kimyasallara ne kadar maruz kalmıştır

0|0
    0|0
  • Kaybettik..

0|0
    0|0
  • Belkide gorduklerin yakisiikli degildir?

0|0
    0|0
  • Gizli olmasaydin görürdük :)

0|0
    0|0
  • severim doğal şeyleri

0|0
    0|0
  • İki buçuk yıldır yalnızım kız olsun da makyaj önemli değil :D

0|0
    0|0
  • Bayağı sabretmişsin heralde