Hiç kimse ile konuşmayan kız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben ilk okuldayken bir iki kişi hariç herkez benden kaçırdı kimse yanıma oturmazdi ne yaptım acaba onlara sonra dershanede bütün kızlar bana cephe almıştı 7. sinifdayken durup duruken ah şimdiki aklım olsa hepsini ağzını burnunu kan çıkana kadar bütün kızları döverdim hala unutmuyorum onları annem bana ozaman cocukdular diyo ee bende çocuktum ben niye onları dislamadim :( affetmjcem hiç birini canım çok yandı sonra lisedeki kızlar beni hepsi çok sevdi erkeklere düşman oldum yaşadığım şeylerden dolayi okulda
9 . Ve 10 . Sinifdaki kızların hepsi onlarla arkadaş olmam için can atıyodu hepsi yanıma gelirdi hıc yanlız birakmazlwrdi beni 9. Sınıfda tek oturdum hepsi yanıma geldi teker teker bizimle niye konuşmuyo sun diye :( yanıma birileri geldi oturdu çok mutlu oldum hep diyodum bunlar benim le konusuyo çok mutlu oldum ilk kez insan yerine konuldum
10. sınıfda sınıfınm değişti ordaki kızlarda beni çok sevdi erkeklerden bassetmiyom çünkü sinifimda erkek yoktu :(
10 sınıfda sınıfda kaldım :( bölüm yüzünden başka sınıfa verdiler aynı dershane ve ilk okuldaki kızlar gibi insanlar geldi :( ama en azından veremli gibi benden kacmadilar
Acaba ben kimsenin kalbini kirmadigim için mi başıma bunlar geliyo ben insanların kalbini kırmak isyemiyorum beni sevsinler herkez benimle arkadaş olsun istiyorum
Üniversitesi de eerkekler olucak :( Acaba tek başıma oturuyim yanıma erkek gelince kaciyimmi :( :( çünkü erkeklerden asalanmakda başka bişi görmedim ben oyüzden Türk erkeklerinerkeklerine düşman oldum yaşadıklarımı kolay değildi :( hala sinir krizleri geçiyorum allah hepsinin belasını versin inşallah :( o okuldaki tüm erkeklerin kızların

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sabret ve insanlara şans ver. Kolay değil ama içine sinenle konuş.

0|0
    0|0
    • Artık sevmeye korkuyorum insanları götume tekmeyi vurup kızda erkekde başkasına gidecek :(

En İyi Kız Görüşü

• Soguk oldgnu dusunurmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Veletlik yapmışsındır

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon.. Dahada anlatacağın çok şey var gibi?

0|0
    0|0
  • kendine guven milleti takma

0|0
    0|0
  • Erkeklerle ne alakası var ya ilkokulda seni kızlar dışlamadımı

0|0
    0|0
  • Aynen kanka katılıyorum.

0|0
    0|0
  • ulan biz kız bulamayız insanlar buldugunu üzer :D

0|0
    0|0
  • Sıkıcı eğlencesiz bir tip oldugunu

0|0
    0|0
  • kesfedilmemis bir hazıne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önce kendine sev değer ver ondan sonra bunu başkalarından iste kendine yapmadığın bir şeyi başkalarından isteyemezsin dünden beri bana burdakiler ne felsefe yaptırdınız be

0|0
    0|0
Yükleniyor...