Hz Yakup yaşasaydı ona ne söylemek ister ve ya ne sormak isterdiniz?

şu an Hz Yakup yaşasaydı ona ne söylemek isterdiniz ve ya ne sorardınız?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Yıllarca nasıl dayan ve sabrettin

0|0
    0|0
    • Neye?

• Saçmalayan sisiniz kendi fikirlerinizi ben söyemişim gibi yansıtma ben ırk mı dedim müslümanlık için kendi yazıp kendi çizen insanlarla muhatap olmuyorum iyi geceler.

• Hz İbrahimin soyundan müslümanlar gelir ne demek? Soy ırkla bağlı bir şey Müslümanlar diye bir millet mi var ki onun soyundan gelsinler? O kadar bilgisizsin ki işin içinden çıkamadın

En İyi Erkek Görüşü

• aklıma bişey gelmedi adaşım sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen hala yaşıyor musun ya ://

0|0
    0|0
  • adfjsdfksjdfkdsf naber derdim

0|0
    0|0
  • Neden yakup dedin merak ettim

0|0
    0|0
    • Aklıma geldi Hz Yakup peygamberi demek istedim. Ne sormak ve ya söylemek isterdin?

• Yarın ayık kafayla konuşak 😂

• He tamam 😂

• çok merak ettim neden hz. yakup?

0|0
    0|0
    • Bilmem öyle aklıma geldi. Sen ne sormak isterdin?

• Merak etmişimdir hep acaba peygamber şu an ki günümüzde yaşasaydı nasıl yaşarlardı yaşam biçimleri yaşam tarzları falan ya da arkasında bıraktıkları soyları falan ne tepki olurdu? İşte diyelim Hz Yakup ya da Hz Yusuf falan yaşıyor ve bir bakmışlar torunları devlet falan kurmuşlar mesela onlar İsrail hakkında ne düşünürlerdi acaba? ya da Hz Muhammed araplar hakkında ne yorum yapardı bu zamanımıza göre. Kafamda ilginç sorular 😀😕

• sen baya uçuyosun dostum :D

• Ruya tabiri sorardim

0|0
    0|0
  • derdim ki sen çok şanslısın ^o^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Soruna muhalif olmak istemem özür dilerim aklıma sorabileceğim bir şey gelmedi Bir Peygambere ne sorulur ki

0|0
    0|0
  • Hz. Yakup (a. s) , Hz. Musa (a. s) getirdği dinle şuanki israili karıştırmamak gerek
    İncile bile el atan adamlardan ne herşey beklenir

0|0
    0|0
  • o kim pardon

0|0
    0|0
  • Sabrın tanımını.

0|0
    0|0
  • Siz hangi dindendiniz derdim

0|0
    0|0
  • dayının mallarını neden çaldın?
    derdim

0|0
    0|0
  • "Dedesi koruk yer torununun dişi kamaşır" ifadesinin sırrını sorardım bunu öğrenmeden ölürsem yazık olur bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...