Geçmişimi Silmek İstiyorum?

Anne babamı çok seviyorum fakat yaptığım bir hatadan dolayı kavga ettik babam konuşmuyo benimle bir kaç kişiye yaptığı hataya göz mü yumayım burnu sürtsün felan demiş fakat her konuşma girişimim boşa çıkıyo abarttığını düşünüyorum. Kavga etmemizin sebebide amcamdır Sürekli beni eleştirir her şeyin altında bir kusur arar artık sıkıldım eleştirilmekten Babamla son kez konuşmayı denicem Yine konuşmaz ise Geçmişte kim varsa amca hala dede baba anne kardeş arkadaş teyze dayı abi felan kim varsa silip ortadan kaybolup yeni bir hayata başlamayı düşünüyorum Yanlış mı düşünüyorum.

1|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlış düşüncen kardeşim baban kırılmış anladığım konuşma girişiminden başka gönlünü almayı denedin mi senle doğrudan muhatap olmuyorsa mektup hatta mektuplar yaz.
    Hepimizin ailesinde olabiliyor bu tarz insanlar dediler diye sen öyle olmuyorsun elalem için ailenden olma. Baban sana dayanamaz canısın sonuçta. Gururlusun anlıyorum ama babana karşı asla pes etme dayanamaz.

0|1
    0|0
  • Yalnis dusunuyorsan aile baskadir yerini hic birsey tutmaz babanla iliskini duzeltmeye calis

0|0
    0|0
    • Farkındayım ama benimle niye konuşmuyosun diyorum seninle konuşcak neyim var diyo niye bana gülmüyosun diyorum güldürdün mü yüzümü diyo içime öküz oturuyo hani içkisi sigarası uyuşturucusu olan biri de değilim çıkmazdayım

Erkekler Ne Diyor 1

• Yani konuyu tam bilmiyorum ama boktan insanlar ve sebepler için anne baba silinmez be kardeşim..

0|0
    0|0
    • Evet gerçekten boktan insanlar boktan sebepler hayatımın a.. na koydu. Silinmez evet ama sanırım bu son çırpınışlar

Yükleniyor...