Gördüğünüz en saçma rüya 😄?

Benim rüyamda Çok büyük bir ofiste üst katta bizim en büyük başkanimiz varmış en bende bunun sağ koluymuşum sonra birden içeri adamlar dalıyo herkesi vuruyolar ama o an ki korkuyi gercekten yasadim bir ben kaldim bende yattim vurulmuş numarasi yapiyorum sonra adam cekti silahi vurucak ama ölmeden önce son bişey soylemek istiyorum dedim adam durdu bende bişey deyip kaçtım😂😂😂😂 ya cidden böyle oldu bagiriyorum ama herkese başkanin odasindalar diye neyse guvenlikler filan geliyo boşaltiyolar ofisi ama bir yandnda korkuyorum bulur beni diye merdivende bir bakiyorum yanimda nasil uçuyorum ama aşşağı öyle bir rüyaydı sizin ki? 😄

1|2
5|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Siz nasıl değişik rüyalar görüyorsunuz ya. Ben gündüz yaptığım şeyleri görüyorum hep. Alışveriş kasa kredi karti pos cihazi otobüs ziraat bank park gratis pencere önü çiçeği terlik lif çaydanlık mutfak kapısı fotokopi notlar anahtar gündüz ne gorduysem gece bir tekrar yapılıyor sanki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ks de herkes beni soruyordu çok saçmaydı

1|0
    0|0
  • Beni aslan yedi

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...