Kızların en çok neresine bakarsınız?

Sokakta yürüyorum sürekli erkeklerin baktığını farkediyorum bazen göz göze de geliyoruz ayy artık gına geldi uzun uzun bakıyorlar bide bari caktırma bu nedir ya peki nereye bakıyorsunuz?

Güncellemeler:
iiiii
adfasdasdasd

0|0
13|77

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış anlaşılma korkusuyla önüme bakarım genelde

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nereni açıyosan orana bakıyolardır. mini etek ya da şort giyiyorsan bacaklarına popona, dar pantolon giyiyorsan popona , memelerni açıkta bırakacak dekolteler giyiyorsan memelerine, profil resmindeki gibi dudaklarını büzüp kendini bişey zannederek yürüyorsan da ne kezban diye bakarlar

3|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 76

• Gözlerine.

2|0
    0|0
  • Benim olmayan karı ya bakmam

2|0
    0|0
  • https://youtu.be/K3fgastdScQ bak bakalim nereye bakıyorlar 😆😆😆

1|0
    0|0
  • Genelde burnuna bakarım sebebi yok kardeşim

1|0
    0|0
  • Saçlarının tarzına rengine bakarım

1|0
    0|0
  • Kulak memesine

1|0
    0|1
  • Ergen insanlar gibi oyle uzun uzun bakamiyorum eskidendi o simdi tam tersi bakmiyorum kimsenin biyerlerini kaldirmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • bogazina

1|0
    0|0
  • primci gibi gözükmek istemem ama benim için bir kadında bakış çok önemlidir eğer bir kız gerçekten dikkatimi çekerse gözlerine kitlenirim.

1|0
    0|0
  • Gözlerine sonra gögüslerine

1|0
    0|0
  • Eğer kalçaları yüzü ve memeleri dikkat çekiciyse sadece göz ucuyla 2 sn bakar geçerim fazla bakıp kimseyi rahatsız etmem

1|0
    0|0
  • Totosuna ve portakallara...

1|0
    0|0
  • Ayaklarına

1|0
    0|0
  • Kalça. Bir de baktığımı farkettiğinde saçını başını düzeltiyorlar ya onu seyreymesi de çok keyifli. Kadın bakılmak istemese bile beğenilmek illa ki istiyor.

1|0
    0|0
  • tek kişiyse bakmaz yani bakası gelmez ama iki kişi olduğunda bakar diğerinden cesaret alarak bu böledir

1|0
    0|0
  • Saç, dudak, göğüs.

1|0
    0|0
  • Meme göt

Yolda görsen bakarken sorsan yine memene popona derim

Açık sözlülük beyleee ahsjajaj

1|0
    0|0
  • ayaklara bakarım :D

1|0
    0|0
  • İlk gözüne bakarım etkilediyse göğüslerine sonra etekliyse bacaklarına pantolonluysa yarığı belli oluyormu diye bakıyorum bu durum sadece azgın olduğum zamanlar geçerli başka zaman umrumda olmaz 😄

1|0
    0|0
  • Güzele bakmak sevaptır. Bu cümle öyle boşa söylenmemiş. Fakat güzele güzel bakmak sevaptır. Bel altı bakıyorsak çirkin bakıyoruz demektir neyse felsefeyi geçelim açık giyinmişse önce yüz sonra bel altı oluyor.

1|0
    0|0
  • biz göte bakıyoruz ilk

1|0
    0|0
  • Egosuna selam durun arkadaşlar :D

1|0
    0|0
  • anlık olarak kalça ve bacaklar göğüs dudak saçlar gözler kısaca baştan aşağı süzerim tabii rahatsız etmeyecek şekilde dediğim gibi anlık farkettirmeden

1|0
    0|0
  • telefonuna bakarım eğer g. t cebine sokuşturmuşsa o telefonu daha da bakmam :D

1|0
    0|0
  • memesine, güzelliğine (varsa), bacak baldır popo

1|0
    0|0
  • Radara girmiş gözlerini alamıyor belliki 😂😃😆😊

1|0
    0|0
  • Başta goz

1|0
    0|0
  • ah gözler ah dudakalr

1|0
    0|0
  • Koprucugunbe abam koprucugune kavga bile ettim bu yuzden

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46

10 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• memesine bakarım olan var olmayan var :D

1|4
    0|0
  • Giyin tarzina

1|0
    0|0
  • Ben şu korna çalanlara uyuz oluyorum. Hayır yani durakta oturmuşum otobüs bekliyorum 15da kaç kişi artık saymadım cidden iğrençler salaklar rahatça otobüs bile bekleyemiyoruz rahatsız oluyorum beyinsizler yakında feminist olcam bıktım hepsinden

1|0
    0|0
  • Bakmassan görmezsin.. Ben bakmiyorum yanimdakiler bakiyo söylüyo misal..

1|0
    0|0
  • Her yerine ahaha 😂

1|0
    0|0
  • Ay gtum.

1|0
    0|0
  • Banada bakıyolar çok, bişey fark ettim sen de onlara bakınca sana daha çok bakıyolar.

1|1
    0|0
  • Boya kovasının içine düşmüş gibisin ondandır.

1|0
    0|1
  • Götune

1|0
    0|0
  • Anladık güzelsin :/

1|0
    0|0
  • kıyafet

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...