Bu çifti tanıyan var mı?

iyi günler arkadaşlar Anka Kızılay Karanfil sokak civarında baygınlık geçiren yaşlı bir amca gördüm sonra saniyeler içinde bir çift gelip ilk müdahaleyi yaptı kız kalp masajı yaparken çocuk bir iki kere suni teneffüs yapıp gözlerini kontrol ediyordu ambulans gelene kadar bu böyle devam etti ve kimse olay olurken yaklaşmadı çift lise öğrencisi gibi görünüyordu ambulans geldiğindeyse bir anda ortadan kayboldular ertesi gün aynı adamı gördüm ve konuşmaya başladım kalp krizi geçirdiğini ve olay sırasında ilk müdahalenin çok iyi yapıldığı için hayatta olduğunu söylemişler adama bu konuya şaşırıp bir kaç arkadaşımla daha konuştum onlar da benzer hikayeler anlattılar işin garip gelen yanı farklı şehirlerde bile aynı özelliklere uyan bir çiftin olaya yardım etmiş olmaları bu mümkün müdür kafam çok karıştı bu çift kimdir benzer şeyler yaşayanlar anlatabilir mi?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Öyle insanlar vardır ki Allah onların canını aldıktan sonra bile dünyada dolaşmasına izin verirmiş...
    Bu olay bence böyle bir şey olabilir. Sonuçta tesadüf yoktur. Kun fe yekun. Ol der ve olur. İman ve itikat esastır diyorum.

1|1
    0|0
    • tamamiyle katılıyorum adını tam olarak koyamasamda aramızda böyle şeyler var ve mümkün.

• peki başka zaman inş :) tatlı uykular diliyorum o zaman memnun oldum gizli :)

• @Fury_Fearless bende memnun oldum 😊

En İyi Erkek Görüşü

• hayır görmedım ama normal bir olay

0|0
    0|0
    • en fazla liseye giden bir çiftin bu kadar iyi ilk yardım yapması ilginç geldi sadece

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben varım

0|0
    0|0
  • tek olsa hızır aleyselamdır dicem de , çift değinde saçmalık :D sadece denk gelmiştir

0|0
    0|0
  • Hızır A. S mı diyorsun yani?

0|0
    0|0
  • sağlık lisesinden olmasınlar

0|0
    0|0
    • bilmiyorum bir garip geldiler değişiklerdi yani daha önce bu kadar iyi senkronize olan çok az doktorla karşılaştım yine de mümkün

• inan hic bise anlamadim

0|0
    0|0
  • sağlık öğrencisidir, ilk yardım eğitimi almıştır vs. vs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...