KS de gelen mesajlara cevap vermeyince?

Arkadaşlar ben burada hiçbir mesaja cevap vermek zorunda değilim. Burada sorularımı sormak ve görüş bildirmek için varım ama gelen mesajlara cevap bermediğim zaman ilk mesajında "güzel bayan nasılsınız çok güzelsiniz" diyen adam beş mesaj sonra cevap vermediğimde "çirkin, şişko, tipe bak, mal, salak, kaşar" gibi şeyler söyleniyor. Sıkıldım artık bu durumdan. Birtek bana mı oluyor.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Selam! Ben minsk...

Cok guzel oldugunuzu dusunmekle birlikte ayri olarak cevaplarinizin bu asalak cennetteki keriz yuzlulerden fersah fersah öte oldugunu vurgulamak isterim. Diyagonal kisiliklerin esirine henuz bulasip maruz kalmadan, sizinle kilciksiz leziz kelimelerin sofrasinda es zamanli olarak nail olmak ve usturuplu yaklasimlardan dermecatma bir balkonun kosesinde agzimizdan kahkahalar erircesine kendimizden ve bu guzel. sohbetin icinden gecmek ve sizinle en sonunda dostlukta bulusmak dilegiyle var olmak isterim, sevgili Irem08. Sevgilerle xxx.

(Dipce: bu mesaj, 5 dakika icinde cevap verilmedigi taktirde kendiliginden otomatikman cirkinlesip, saygisizca hakaretlerde bulunup, cesit cesit yurdum erkeginin pisliklerini gosterecektir.)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hahahahah yok be adım egoiste cikti burda :D takilma o yuzden engelle gec

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• Egoist deyip geçiyorlar😏 Söven olmadı henüz.

1|0
    0|0
  • mesaj kutumu kapattım mutluyum :) bu arada profile baktın sana o laf edenler ulaşamadığı ciğere pis diyen kedi misali aldırma fıstık gibisin maşallah :D

0|0
    0|0
  • İstediğini alamayınca sağa sola saldıran abazanları hiç umursama, değişik bir güzelliğin var.

0|0
    0|0
  • Kapat kutunu 8e gelince aç

0|0
    0|0
  • Cevap yazılmayınca 3. mesajları genelde hakaret oluyor.

1|0
    0|0
  • hahaha hiç gelmedi başıma :D

1|0
    0|0
  • Sende kapat mesajları

1|0
    0|0
  • Cevap vermemekle buluyorum çareyi

1|0
    0|0
  • tek değilsin :D kedi ulaşamadığı ciğeri gene mındar ediyor takma :)

1|0
    0|0
  • Mesaj kutunu kapatabilirsin.

0|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı 😖
    Kapat istersen mesaj ya da görme

0|0
    0|0
  • Mesajlarını kapat sorunu ortadan kaldırmış olursun.

0|0
    0|0
  • Mesaj kutum kapalı rahatım

1|0
    0|0
  • Mesajlarım kapalı.

0|0
    0|0
  • Kapa mesaj kutunu

0|0
    0|0
  • mesaj kutunu kapat. kapatmazsan çok laf yersin abazalardan.

0|0
    0|0
  • Mesaj kutunu kapatsan soru hakkında gitmezdi 😀😂

0|0
    0|0
  • Mesaj kutunu kapat

0|0
    0|0
  • Mesajları kapat

0|0
    0|0
Yükleniyor...