Özgüven eksikliği ile başım dertte. ?

19 yaşındayım. 1.69 boyum ile yıldızım hiç barışmıyor. Ne kadar kız görsem yanında minumum 1.80 erkek. Yalnızım abi. Kızın yanına gidip Merhaba diyecek cesaret yok. Var mıdır çaresi.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Yanında 1.80 boyunda olan kızların boy ortalaması zaten 1.60 sen kızla çıkcaksın erkekle değil boy okadar önemli değil takma kafana

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim senin boyunun ozguvensiz olusunla alakasi oldugunu dusunmem. Benim boyumda pek uzun degildi hep boyumdan sanardim ozguvensizligimi, fakat psikiyatriye gittikten sonra onun yontemleeiyle boyla alakasi olmadigini gordum. Şu an boyum ayni fakat ozguvenim daha yerinde. Psikiyatri ozguvensizlign yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ozguvnszlign yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|1
    0|0
    • Oldu. 2 sene önce platonik sevdim birisini

Kızlar Ne Diyor 6

• Sankk herkes 1.80 mi hayati kendine zehir ettigine degmez. Ne kadar ozguveni yuksek begenilen erkek gorduysem hepsi kisa boyluydu

0|1
    0|0
  • kas yap sende

0|1
    0|0
  • yahu senin de boyuna uygun biri çıkar ne olacak taktığın da dert olsa :)

0|1
    0|0
  • Sende küçük kız bulursun takma kafana

0|1
    0|0
  • yahusukluysan sorun yok kanks

0|1
    0|0
  • bu ülkedeki kızların ortalama boyu 1.60

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tanımadığın herhangi biriyle konuşarak baslayabilirsin. En başlangıcı olarak da erkeklerle konus, hergun gördüklerinle daha fazla konus, selam ver cevrendekilere, bakkalla kasiyerle garsonla olabilir. Musteri vaziyetinde olup onlarda sana hizmet veren bireyler olursa konusman daha da kolaylaşır..

0|1
    0|0
  • Benim arkadaş grubum da uzun ama takılmıyorum en kısa benim

0|1
    0|0
  • 170 de ona

0|1
    0|0
  • Tabikide çaresi yok

0|1
    0|0
  • Sıkıntı yapma kanka

0|1
    0|0
  • Kendinle barışık ol ve tarzında bazı degişiklikler yap. Arkadaş ortamına gir. Sendeki degişikliği farkeden bir dişiye rastlarsan bil ki gözü üzerindedir. Al yürü ondan sonra 😉

0|1
    0|0
Yükleniyor...