Çocukken yaptığınız en psikopat ve salakca sey ne?

Civcivin kafasını koparmak, milletin topunu kesmek, televizyon karşısına geçip oynamak gibi gibi...

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Taşla yılan yavrusunu ezip iç organlarını çocuklarlA beraber izlemek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çatıya çıkıp uyuyakalmak. aşağıya yuvarlanmamam büyük şans :D

2|1
    0|0
  • ilkokulda öğretmenin sandalyesine japon yapıştırıcısı sürmüştüm az kaldı atılacaktım okuldan daha o yaşta :D

2|0
    0|0
  • söylemem

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarımın koluna jilet atmak çok arkadaşımdan halen hatıram var

2|0
    0|0
  • Çay bardağını yemek.

2|0
    0|0
  • Valla bisikletle bir arkadasimin bogazini ezmişim simdi babası anlatiyor annem falan kopuyoruz

1|0
    0|0
  • Kendimi Sünnet etmeye kalkmak :D

1|0
    0|0
  • karıncaları dövüştürmek 🙄

0|0
    0|0
  • Kedimizin bıyıklarını keserdim 😀😀😀

0|0
    2|0
  • koy evinde fındık faresi cok olur bizde yapıskanlar vardı fare icin bigun birtanesini yakaladım dusundum ne yapsam bunu bir an sunu biraz korkutayım dedim sobada cayır cayır yanıyo actım kapagını sokar gibi yaptım cıkardım soktum cıkardım bir kac kez yaptım bıyıkları falan yandı biraz ama fare nasıl nefes alıyor kalbi kut kut sesi geliyor en son attım iceri bir cıyak sesi bir iki fıss sesi fare mefta cocuk aklı ne olacak diye merak ediyoduk iste

0|0
    1|0
    • okurken kanım dondu katil

• bencede çek :D allahım evlerden ırak biri civciv kafası koparır biri fareyi önce yakar sonra yere atıp canını çıkarır e pes :D

• @Maltazar cocuktuk diyoruz uzatmaya gerek yok zaten fare yapıskan kagıda yapısmıs cope atılmaz yapıskanıda cıkaramıyorsun dısarı atıncada kedilere yem oluyor bu seferde kagıt kedinin agzında yapısıp kalıyor ben kedileri dusundum cocuklar biraz acımasız olabiliyor zaten gizliden yazdım utandım acıktan soylemeye

• Civcivin kafasını koparmak ne ya

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Köye gitmistik kapinin onunde oynuyodum ama kucuktum 5-6 yaslarinda komsunun tarlasina çişimi yapmistim ayyyy

1|0
    0|0
  • Her şeyi hatırlamıyorum ama liseye yeni başladığımda son sınıf bir çocuktan hoşlanıyordum. Aramızdaki yaş farkına rağmen birkaç bahane buldum yaklaştım. Sürekli giydiği bir hırka vardı, bir gün o hırkayı istedim bir bahaneyle. Çocuk da nasıl olduysa verdi. Sonra benden istedi, tam vereceğim anda arkadaki merdivenlere dönüp koşmaya başladım :D Bütün okulu turladım öyle, çok heyecanlıydı.

0|1
    0|0
  • Anaokulunda bir arkadaşın koluna kurşun kalem saplamıştım ucu kırılıp kolunda kalmıştı. Ve o uç hala duruyo kolunun içinde :D :D

0|0
    0|0
  • Hatirlamiyore büyük bir ihtimal normal sakin bir cocukluk gecirdin akilliydim piskopatlikyokdu bende galiba

1|0
    0|0
  • kurbağayı yakalayıp poşetlere koyar oğlanları korkuturdum. feministliğim ta o zamandan

1|0
    0|0
  • Ceneme cam saplayan cocugun kafasini kaldirima surterek kivilcim cikarttim. sayilir mi?

1|0
    0|0
  • mario da sağa giderken bende ateri koluyla birlikte sağa doğru gidiyodum sola giderken de sola doğru :D

0|0
    0|0
  • Karıncaları kolonyayla yakmak sanırım

0|0
    0|0
  • bir çocuğun kafasında tahta kırmıştım. Nasıl sinir ettiyse demek 😄

0|0
    0|0
  • Arkadasimin disini kirmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...