Annemin amcasi seni oğluma alicam diyip duruyo?

Annemin amcasi bana seni ogluma alicam diyip duruyo!!! hemde herkesin icinde oglunun yaninda bile napicaz biz bu adamla? Ben 20 oglu 32 yasinda hemde.
Oğlu artik beni gordu mu ortami terk ediyo ben de oyle oglunu ve annemin amcasini gordugum zaman o ortami terk ediyorun hatta onlara gitmiyorum bile.
Babasinin bu hareketleri yuzunden 30 yasinda adam benden kaciyo ne yapicam ben cok utanc verici.

Güncellemeler:
Akil verin
Guncel

0|1
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Annenin amcasına ver ayarı. Bu saçmalığa bir son verin sizin yüzünüzden oğlunuzla aynı ortamda duramıyoruz de diyeceğim şimdi amca he gençler yalnız kalmak istiyorsunuz tamam der mi diye düşünmedim değil. Neyse işte işin özü iletişin kur çocukça kaçma.

0|1
    0|0
    • Yok surekli birbirimizden kaciyoruz gormen lazim

• Neyini sallıcam ya böylesine birisinin bana böyle davranması üzüyo beni

• O zaman saçma sapan plan yapmak yerine doğrudan konuş.

En İyi Kız Görüşü

• Sen hoşlanıyormusn ondan?

0|0
    0|0
    • Hayir sacmalama

• Eee seni rahatsiz eden ne? Sen istiyor gibisin ozaman

• Ya 12-13 yaslarindayken kucagina oturdugum birine mi bakicam sacmalama gider univden bulurum daha iyi

Erkekler Ne Diyor 12

• Akraba evliliğine karşıyım de sen de

0|0
    0|0
    • Adam neyse de oglunun boyle yapmasi beni uzdu

• Kızım Ada'mın senden kaçma sebebi belli. Daha ne sebep arıyorsun. Yazdıklarından çıkardığım sonuç sanki sen istiyor gibisin. Ama uzak dur derim.. 12 yaş oha ak

0|0
    0|0
    • Yok istemiyorum 12-13 yaslarindayken kucagina oturmustum oglunun babasinin ne mal oldugunu bilmesine ragmen bana boyle posta koymasina uzuldum

• Çok iyiyim

• Daha iyi işte

• Ağzı olan konuşuyor; maksat muhabbet işte

0|0
    0|0
  • Bazıları böyle zırvalamayı çok sever nedense.

0|0
    0|0
  • Git konuş onunla amca ne yapıyorsun diye.

0|0
    0|0
  • Ne guzel iste evlen hayatını kurtar sevgisiz yasamaktansa evlenmeyi tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • Adam mal demekki babasina bisi demedine gore

0|0
    0|0
  • Banada yapan oluyordu onu

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • gel seni kaçırayım...

0|0
    0|0
    • Yaa oglunu boyle yapmasi uzuyo beni

• ağzına kürekle vur?

0|0
    0|0
  • Amcanı manisa da ki meşhur hastaneye sevk edelim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Utanmaz adam

0|0
    0|0
  • Malesef var böyle dengesizler her yerde. Kafasına göre, sonucu ne olur diye hiç düşünmeden konuşup insanları durduk yere utandırıyorlar.

0|0
    0|0
  • Adama ayar ver biraz. Kaçıp saklanmak nedir. Bu yaptığı densizlik. Ikinizide utandiriyor.. Boyle yapmasina sen musade ediyorsun. Benim yanimda kimse boyle seyler soylemeye cesaret edemez. Her zaman terslerim.

0|0
    0|0
  • Konus onlarla😕

0|0
    0|0
  • 😂 tamam amcam de sende amaan

0|0
    0|0
  • Imm sen ne düşünüyosun olur mu?

0|0
    0|0
    • Hayir tabi ki

• Olabilir yani eğer sendede bişe varsa olsun:) yaşa takılma 10 yaş çok değil adamda kaçtığjna göre seni evlenlcek kadar büyğk görüyo

• 10 degil ki 12 yas var yuvarladigim icin 30 unda dedim
      Babasinin bu hareketlerinden sonra bende ondan kaciyorum zaten ne tokalasiyorum ne bayramini kutluyorum onu gordugum ortamdan derhal uzaklasiyorum facebooktan da sildim

• Amcaoğluna sor bize değil

0|0
    0|0
  • Düzgün biçimde annenin amcasını uyaracan rahatsız olduğunu belli edecen ayıp olur diye düşünme boşver olursa olsun

0|0
    0|0
    • Adam cok patavatsiz ya

• O zamn sert bir şekilde uyar akraba felan dinleme cevabını ver

• evlen sende :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...