Bugün ilk kez emir verdim kendimi garip hissediyorum?

Benim yaş 18 bu yaz boş geçmesin diye dayımın yanında ufak tefek sanayide yardım ediyorum araba motor içi bakıyor kendisi neyse bugün bir çoçuk gelmiş 2 kişi olduk dayım bana dedi buranın 2 inci ustası sensin sen söyle ne yapıcağını felan diye bende başlayalı en fazla 1 hafta oluyor yinede az çok herşeyi biliyorum etrafta ben normalde nazik sakin bir insanım çoçukta benim gibi efendi biri ama biraz saf birine benziyor çoçuğa güzelce şurayı topla burayı topla dedim tabi bende etrafı topluyorum ama genede ilk defa birine emir verdim kendimi tuhaf hissettim açıkçası biraz ayıp ediyormuşum gibi bir hisse kapıldım sizce normal mi? ama genede kafamız uyuşuyor çoçukla bir sorunumuz olmadı

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• önce su soğuk gelir ama alışırsın

0|0
    0|0
    • şimdi çoçuk böyle iyi efendi olunca birşey demiyorum bende zaten kalp kırmayı seven biri değilim ama ilerde değişir mi iyi niyetimi suistimal eder mi merak ediyorum yinede

En İyi Erkek Görüşü

• Normal, emir vermek iyidir 👍

0|0
    0|0
    • yani ben güzellikle söylüyorum kalp kırmadan çoçukta iyi biri olduğu için dediğim şeyi yapıyor zaten hemen ama ilerde değişir mi bilemiyorum

• Bende sanayide çalıştım, emir vermelisin 👍

• çoçuğa diyorum şuraları bir temizle masayı temizle şurdaki şişeleri çöpe at şurdaki parçaları yukarı koyalım genelde bu tür nazikçe söylüyorum ayıp olmasın diye çoçukta yazın sonuna kadar çalışıcak bende yazın sonunda ayrılcam şurda 1-2 ay beraber durcaz kalp kırmadan devam edelim diye düşünüyorum genelde

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorun olmaz. Görev paylaşımı o...

0|0
    0|0
    • yinede o dükkan içinde ondan rütbeliyim dediğim şeyi yapmak zorunda dayım gittiği zaman bir yere dükkanı bana bırakıyor sonuçta orayı arabaları bile anahtarlar bile bende duruyor yinede ben nazik davranıyorum ayıp olmasın çoçuğa diye

Erkekler Ne Diyor 2

• Başlarda garip geliyor ama alış bence bu duruma ilerde çok faydası olur sana

0|0
    0|0
    • dayım bana dedi zaten bu sene açıcam seni diye bu yüzden bu tür sorumluluklar vermeye başladı kendimi geliştiriyim açayım diye

• bugün öyle yaptım zaten ilk günümüzdü beraber hep rica ederek konuştum çoçukla anlaşabildik beraber şurayı toplayalım şuraya yapalım sen şurayı yap ben şurayı ayarlıyım gibi hep nazik konuştum bir sıkıntı yaşamadım bugün

• Bundan sonraki süreçlerinde de aynisini uygula. Askerde de uygula çok yasayacaksın bu durumu, ben çavustum her isi ben yaptırıyordum ama rica ile yoksa nereye yaptırıyorsun onca işi, he kimi zaman istisna da olabiliyordu 😉😄

• emir vermek değilde rica ederek yapılırsa severek yapılır o iş

0|0
    0|0
    • aynen ben rica şeklinde ediyorum zaten bugün beraber oturduk bir sıkıntı yaşamadık kafa uyuşuyo birbirimize az çok benziyoruz huy olarak zaten kalp kırma taraftarı değilim rica ederim genelde

• O zaman bir sorun olacağını sanmıyorum

Yükleniyor...