Gelin birsey sorcam, bu insanlar neden boyle?

Kac kez birini gordum Dugunde. Ayni Memleket sadece farkli ilce iste.. her neyse kac kez goz goze geldik fakat gozunu ceviriyordu hic bakmiyordu sanirim kilolu biri oldugum icin. neyse bugun bana Instagramda yazdi ama dugundeki kiz oldugumu bilmiyordu. Biraz konustuk felan iyi gidiyordu sonra takip etmek istedi.. takip ettikden sonra engelledi beni sanirim tanidi beni.. ama kilo attim ben o dugundeki kiz degilm artik.. bu boyle yaptikca uzuldum kendime olan guvenimde kaybettim cok uzdu bu durum beni insanlar niye bu kadar acimasiz :( ben cirkin bir insan degilm kilom var diye niye insanlari dislaniyorlar.. sanki ben ona yazmism gibi utanmadan engelliyor.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kilon olması utanılacak bişey değil kaldiki kilo geçici bişey istediğin anda azimle verebilirsin sağlıgın sıhhatın çevredeki iyi insanlar yanında olsun onlar sağlıklı olsun hayatta en kötü durum bu sevdiklerinin ölümü, sağlık sorunları falan seninki bunların yanında çok ufak bişey evet acımasız ve zalim insanlar var bizim şantiyedede bir inşaat müh vardı meslektasım yeni başladı ben vesile oldum çocuk 160 kilo falan 2 metre çocugu 1 ay sonra işten çıkarmıslar sebep olarak kilo flana demişler bu durumda beni derinden etkilemişti ama hayat acımasız ve zalim kötüler varoldukça hiçbirşeye şaşırmam bunun en acı örneğini darbe gecesi ve ertesi günü bütün mülletçe yaşadık bu anlamda şükret ve bardağın dolu tarafına bak

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen insanların bu önyargılarına karşıyım ve anlamıyorum. Hayır yani zayıf olsam kişiliğimdemi değişecek yani anlamıyorum. Ne kadar kilolu olursa olsun ben seveyim yeter her türlü başımın üstündedir

0|0
    0|0
    • Kac ay sonra kesin onu yine gorcem ideal kiloma kaldi 20kg felan. Ozmn gorur aynayi konyayi

• Cok zoruma gitti oyle boyle degil :(

• Anlıyorum seni bende kiloluyum bana da oluyor benzer şeyler

Erkekler Ne Diyor 1

• Ya canım benim yaa zayıfken karizmatik ama şişmanken minnoş gibi olan ben de iyi anlıuorum seni. Böylesi daha iyi boşver. Emin ol içinden ne pislikler geçiyordur onun. Benim semtten bir abim 160 kilo 1 65 boyunda ki bir kızla evlendi. Güzellik için değil karakter için. Bu ergenlerde 4 5 tekme yiyip sonra karakter arıyacaklar. O şişman ama karakterli kızı arıyacaklar merak etme. Üzmesin onlar seni insanları fazla sallamamak lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Insan çiğ sut emmis derler sikma canini :((

0|1
    0|0
Yükleniyor...