Bu ne ya instagramda unlu sayfalar, yemek sayfalari vs. hep iranli yorumlarla dolu
ne yorum yaziliyor ne yorum okunuyor Turk sayfada degilde Iran sayfasinda gibi hissediyorum kendimi birde yorum yazinca kizinca sanki sayfa onlarin Turkiye onlarinmis gibi yorum yapiyorlar, ne beter millet su araplar. Sonra ulkelerinde acilip sacilamiyorlar gelip buraya erkeklerimize göz dikiyorlar hepsinin yuzundede 5000 kg makyaj makyajsiz bir hicler!
Baska ulkelerin sayfalarinda hic bu kadar arap yorum yapmiyor artik gercekten Turkiyeden sogudum bir 2-3 yil sonra arabistaniz, yaziklar olsun

0|1
2|7

En İyi Kız Görüşü

• İranlılar arap değil fars.

1|0
    0|0
    • olsun farketmez !

• Aynen kardeşim keşke hepsi geberse

• aynen kardesim ya sana katiliyorum en iyi Arap ölu araptir

Erkekler Ne Diyor 7

• peygamber efendimiz boşuna ; ben arabım ama araplar benden değildir :D

1|0
    0|0
    • ama bizde bazilari var araplara kizinca kufur edince, kalkip bize kiziyorlar nedenide Peygamberde arapmis falan filan-.. Peygamber arap diye araplarin göt-unu mu yalayalim? Irk ayirimi yapmam ama Araplarin sevilecek sayilacak millet degil, cok igrencler nefret ediyorum

• işte o yüzden diyorum ya boşuna dememiş diye :D ellerinde sadece petrol var , o olmasa , arabalar suyla çalışsa , kimse onların alayının yüzüne bile bakmicakta işte . iyi geceler

• ama Turkiyeme yerlesiyorlar, cogaliyorlar bu ne ya gitmek bilmiyorlar kendi ulkelerine buna bir dur denmeli artik ben Turkiyemi kaybetmek istemiyorum

• Arap hayranlıgı var rte de :) Suriyeli iranlısından gecinmiyor :D

1|0
    0|0
  • Türkiye diye bir yer kalmayacak görürsün

0|0
    0|0
  • @FahriyeAbla Türk kızları Türk erkeklerine sahip çıkmıyor ki zaten..

0|1
    0|0
    • ciksa guzel olucakta sizin gözlerde hep disarda yabanci kizlarda onu napicaz?

• Sizinkilerle karıştırdınız herhalde. Beğendiklerimize dikkat edip yapsanız olacak. Evlilik teşvik edilmeli boşanmalar da azaltılması gerek bunun için.

• siz sanki bizim isteklerimizi yerine getiriyorsunuz? Hep Turk kizlarini kucuk dusuren sizsiniz

• ablam ensar muhacir kardeşliğiyle bak. kötüsüde çıkıyor iyiside. benim mahallemdede var. sessizler sakinler. girip çıkarken selam verirler hayırlı akşamlar derler. ama gel görki arka mahallemizdede mevcut.3 cocugunuda dilendiriyor. sınav bu...

0|0
    0|0
  • Kurtulmamiz gereken tek millet değiller :( Bu kani bozuklar yuzunden itibar da kalmadi onlari Turk saniyolar bizim adimiz kotuleniyor tiksiniyirum cidden.

1|0
    0|0
  • Buralardan gitme yollarını araştırıyorum.
    Henüz bir çıkar yol bulamadım.

Bu gidişle, Türkiye diye bir ülke kalmayacak.
    Kalsa da, cumhuriyet olarak kalmayacak.
    Gidişat onu gösteriyor.

0|0
    1|0
    • Neden gidiyorsun? Isiniz gucunuz gitmek! Gidinde kurtulalim sizin gibilerden, hem sizin gibiler hem araplari istemiyorum, ne kadar sacmasiniz var ya sanki gittiginiz ulkede yabancilik hissetmiceksiniz sanki orada 2. vatandas muamelesi görmuceksiniz... sizin ben akli... neyse Git

• Ne olursa olsun Turkiye bizim ulkemiz baska yerde baska ulkede kendini daha kötu hissedersin emin ol

• Eyvallah.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de bıktım artık

1|0
    0|0
    • aynen ya Turkiyenin heryerindeler, nereye baksam arapca yorum göruyorum Turklerden fazla offfoffffff bu pis milleten ne zaman kurtulucaz

• Hayal -,-

Yükleniyor...