Sizi terk eden, aramayan bir babayı affedermisiniz?

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• peki sürekli yanında olmasına rağmen nefret ettiğin. hatalarıyla aile kavramını bitiren. hiçbir boka yaramayan. arkadaşların babalarıyla birboklar yerken anlatırken senin baban hiçbir işe yaramıyorken + olarak başına iş açıp sinir ve psikolojinin bozulmasına sebep olsa affedermiydin? boşver bazen olmaması daha iyi. affetme gitsin...

0|0
    0|0
    • Dile dökemediklerimi döktün sağolasin öyle bir babaya sahiptim affetmeyi düşünmuyorum ama pişman olmaktan korktum

• olma. ayaklarının üzerindede dur. ben duramadım özgüvenimi kaybettim ama sen yapma. Kendi çapımda verebileceğim en iyi tecrübe tavsiyesi.

• Teşekkür ederim

• Geçerli bir sebebi var ise neden olmasın

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Affetmedim

0|0
    0|0
  • Asla affetmem

0|0
    0|0
  • Geçerli bir nedeni varsa evet

0|0
    0|0
  • o senin görüsün benım görüsümce her baba anne affedilmeye değer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Affetmeyeceğim onu

1|0
    0|0
  • Yani bu benim onun yoklugunda yasadıgim agir seyler varsa eger affetmem zor olur ve onun terk edis sebebi gecerli bir sepebse ona gorede degisebilir baba yani sonucta yasanmışliklara baglı brazda...

1|0
    0|0
  • aynı durumdayım ve çevremdeki arkadaşlarımın %60 da aynı sorunu yaşıyor çoğu affetmedi fakat ben affettim. bilmiyorum ya kişiden kişiye göre değişir ama ben zorunlu olmasam asla affetmezdim ne gereği var zaten yanında yok diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • affederim ama önce konusurm

0|0
    0|0
  • Affederim hayat kisa

0|0
    0|0
  • Neden terkettiğine göre değişir

0|0
    0|0
  • Affetmem ama babad8r sonuçta idare ederim ama affetmem