Bu gün sabah 7.30 da taksiye bindim taksi şöförü müslüm gürsesi dinliyor?

sesinide baya açmış bindiğim halde sesini kısma zahmetinde bulunmadı. arkadaş şuradan bir jilet uzat diyesim geldi adamın hiç umrunda değil siz olsanız nasıl tepki verirdiniz

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• O taksici geceden beri direksiyon salladıgı için sende sabah yeni uyandıgın için sana ayak uydurmasını beklemen pek dogru degil ama buda senin haksız oldugunu göstermez sesini kısması gerekirdi nezaketen. Neyse müzigi almışsın birde kamyon egsozuna burnunu dayasaydın mazot kokusunu içine çekseydin ohhh miss. İstanbulun trafiksiz sabah saaatlerinde yoldaki kamyonların yakıt kokusu ne kadar müthiş , bir benmi seviyorum o kokuyu :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kisarmisin derim cekinmem ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dayı az kıs şunu mk kafam şişti

0|0
    0|0
  • Söylerdim adama kardeşim sesini kısar misin diye. Ama bana nedense hep centilmen taksi Şoförler denk geliyor, hiç öyle anormaline rast gelmedim

0|0
    0|0
  • Aç sesi usta aç der bir sigara yakardım.

0|0
    0|0
  • Torpida gozunde raki ve beyaz peynir var mı diye kontrol ederim varsa sorun yok ama yoksa bende telefondan botoxlu sinan akcil acip onun kafasini si..

0|0
    0|0
  • Ahahaahah guldurdun. d

0|0
    0|0
  • Nilüferi aç deseydin

0|0
    0|0
  • vaybe ne adamdı Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, hadi muzigi kapatta rahmetlinin ruhuna bir fati*a gondereyim der ve o duayı inene adar ellerimi açıp okurdum, tekrar açmasın diye

0|0
    0|0
  • Uyarsaydin ya.

0|0
    0|0
  • Ben derdim ki agbi rahmetli 2013 de vefaat etti ogun benim güneşim soldu rica etsem sesini biraz daha açabilir misiniz?

0|0
    0|0
  • müslüm iyidir adam içlenmiş bırak dinlesin ne var bunda :)

0|0
    0|0
  • Bırakın dinlesin sdjf

0|0
    0|0
  • Valla benim kulaklığımda başka şarkı çalacağı için bırak dinlesin derdim :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah bilir ne derdi var zavallinin sabah sabah dinlediğine gore, bana da bir jilet lütfen 😂😂

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyosam kısmasını söylerdim

0|0
    0|0
  • Benim icin problem olmazdi bende birlikte dinlerdim

0|0
    0|0
  • Çok dert etmeden sür baba derdim

0|0
    0|0
  • Ben müziği kapattırırdım