Ufak bir çocuğu korkutayım dedim ama olay cok farklı cıktı? :( ?

Bugün basketbol oynicaktım arkadasımla sahaya indik kapıda arkası dönük ufak bir cocuk vardı 7-8 yaşları gibi bende cocukları cok seviuorum şakalaşırım severim hep arkasından bir korkitim dedim arkayada hic bakmıyodu bir anda bir tuttum omuzlarından yavasca sonra şaka yaptım gibi sıktım yanaklarını sonra bir baktım cocuk engelliymiş akli dengesi yokmus içim burkuldu ben bilmiyordum sonra cagırdım yanıma oda bizle basketbol oynadı ama aklım takıldı benım yaptıgım şey günah olmus mudur ve ya canı yanmıs mıdır o hareketimden cok üzüldüm ya :( Bilmiyodum ki öyle olduğunu :(

Güncellemeler:
...

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Bilerek yapmadın ki üzülme canım:)

0|1
    0|0
    • üzüldüm ya ilk kez böyle bişey yaptım birine hani normalde asla yapmamda öyle denk geldi hafifce yapim dedim

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmeden olur arada oyle.

0|1
    0|0
    • Bide böyle şeylere cok dikkat eden biriyim cok kötü hissettim o an inşallah vebali yoktur şaka yparkende niyetm kötü değildi zaten

• Niyet onemli kardeşim sıkma canını Allah goruyor zaten.

Kızlar Ne Diyor 10

• Çocuklara dokunma bir daha

0|1
    0|2
  • Ben üzüldüm okurken:(

0|1
    0|0
    • Valla benımde öyle hani canı yanmadı aslında yavasca yaptm ama öyle görünce içim bir kötü oldu cagırdım gel oyna sende dedim ama bir kere o şakatı yaptım, belki anlamamıştır bile günahı var mı bunun ya

• Aynen ilk kez yaptım bide dışarda böyle birine hani oda böyle oldu of...

• Pişman olmuşsun bak önemli olan bu. Bir de pişman olmasaydın o daha kötü bir durum olurdu.

• Böyle şakalar yapmayı kesmelisin..

0|2
    0|0
    • ilk kez yaptım

• sorun yok senin görüşün senin düşüncen ben düşüncene karışamam böyle düşünüyorsan böyledir

• Mm..
      ... tamam.

• Korktu mu ki? :(

0|1
    0|0
  • Canı yanmış olabilir. Ama sen bilmeyerek yapmışsın bence günah olmamıştır. Yani inşallah diyelim.

0|1
    0|0
  • Ama bilmiyordun üzülme

0|1
    0|0
  • Sarıl ve saçlarını okşa tebessüm et ve anlat ona küçük bir hediye al gönlünü alırsın eminim

0|1
    0|0
  • Kalbin temiz bir kere canının yanması için yapmamışsınki :)

0|1
    0|0
  • İyi tanimadigin insanlara bir daha yapmazsin

0|0
    0|1
  • Üzülme ilgilenmişsin hem onunla. Eğlenmiştir bence mutlu olmuştur.

0|0
    0|0
    • Şaka yaptıgımı anlamadı bile zaten hafifce yaptım hani canıda yanmadı aslında ama işte insan üzülüyor ki böyle şeylere cok, dikkat ederiö normalde kimseyi üzmem kırmam laf etmem ama şans işte üzüldüm

Erkekler Ne Diyor 3

• Gönlünü aldıysan çocuğun günahı olmaz aksine sevabı olur yanlışını anladığın için. Bilmiyordun sonuçta

0|1
    0|0
    • Aynne kardes aldım basket topunu ona verdim atış yapsın diye sonra ama oldu bir kere canı yanmadıda hani ben böö diyince kprktuysa belki. Oda farketmedi bile belkide

• Olan olmuş kardeşim yapacak birşey yok, sen cocuklara dokunma diyenlere seni yargılayanlara hic aldırış etme. Bilmeden yaptığın şeylerden mesul olmazsın, hata yapmak insana mahsus zaten hatanı tez vakitte anlaman da daha büyük bir güzellik. Telafi etmen ya da etmeye çalışman daha da güzel. Senin içini bir sen bir Allah biliyor. Benim sana tavsiyem o çocuğu olur da birdaha görürsen daha sevindirici şeyler yapmaya çalış; gofret al, kek al yesin. Topunla oynat falan çocukcağızın biraz yüzü gülsün o herkese yeter..

• aynen hocam denk gelirse bir daha öyle yaparım eksin zaten. ilk kez yaptım böyle birşey ben yukarda cocuklarla şakalaşırım derken bu anlamda yazmadım onu hani oyunlar oynarız anlamında dedim de onu aynen yanlıs anlayanlar oldu sanki böyle sürekli cocukları zor durumda bırakan şakalar yapıyomusum gibi anlaynlar oldu herkesin kendi kalbi kendi kalbinden gelen düşünceler böyle diyim kısaca:)

• kötü etkilenmiş de olabilir. Bir daha yapma böyle şeyler. Ansızın şakaya yakalananlar akıllarını bile kaybederler. Yapmayın şöyle saçmalıklar.

0|1
    0|0
    • yok anlamadı bile aslında tam öyle yapmadım ama aynen yapmamak gerekir ilk kez yaptım öyle kötü niyetten değildi hani

• Çok yürekli bir insansın canın sağolsun kesinlikle çocuklarla iletişimini zedelemesin bu olay hatta çocuklara bidaha dokunma gibi APTALCA yorumları ciddiye alma o çocukta akli dengesi yerinde olmasa da belki de ufak birşey düşünmüştür niyetinin iui olduğunu anlamıştır yoksa yanına gelmezdi helal olsun cok büyğk insanmışsın tebrik ederim

0|1
    0|0
    • hocam zaten canını acıtacak birşey yapmadım sadece tuttu söyle bir anda omzundan ama kötü bişey yapmadım cocuk anlamadı bile zaten saniyelik bir olay ya. aynen öncesinde de ufak cocuklar geldi yanımıza onlarla oturup konusuyoduk yani cocuklarla süerekli iletişim içindeyim öyle şaka falan da yapmam şakalaşırım dediğim konusurum oyun oynarız anlamındaydı bazıları evet biraz yanlıs anladı, eyvallah

Yükleniyor...