Aranızda benim gibi hayata bakış açısı olan varmı?

Ya ben hayata çok farklı bakıyorum. Herşeyin gelip geçici oluşunun, aslında insanların gerçekten boş şeylere aşırı önem verip boş yaşayışlarını.. Mesela insanlar lüks arabalara özenir ve farklı görürler ama mesela şu an abim sayesinde sahip olmama rağmen zerre kadar zevk almıyorum ya. hatta imrenerek bakanlar olduğunda cok utanıyorum. Özeniyorum, iyiymiş diyenlere sürdüresim geliyor ve cog zaman yaptığımda doğrudur., çoğu zaman akşam yattığımda ne kadar boş konuşmuş olduğumun yani ne bileyim bu tür şeylerin farkında olarak bakan varmı? boş gelebilir belki ama çoğu insan, arkadaşlarım, kardeşim çok boş şeylere o kadar cok önem veriyorlarki anlatamam. mesela yemeğin içinde bilmem ne baharatı olmadığı için hiç tadının olmadığını savunan insanlar, kıyafet uyumuna nasıl beğendirecceğine aşırı derecede önem veren ve başkalarını bu yüzden eleştiren insanlar vs vs bunlar çok saçma çok boş şeyler değilmi sizcede? kelimelere dökemiyorum birazda heyecan yaptım ama zaten öyle birileri varsa anlarlar beni :)

2|0
42

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...