Afganistan'da Allah'ı hakkıyla bilen insanlar varmış Gerçekten Allah'ı hakkıyla bilen insanlar var mı orada?

Arkadaşlar Afganistan'da Allah'ı hakkıyla bilen insanlar varmış Gerçekten Afganistan'da Allah'ı hakkıyla bilen hayırlı insanlar var mı? Bunu Peygamberimiz söylüyor Gerçekten bu doğru mu gerçi oralarda Avrupa gibi lüks yaşam ve modernlik de yok bence bu doğru olabilir diye düşünüyorum
http://m.harunyahya.org/tr/Basinda-Harun-Yahya/5902/Hz-Mehdinin-Cikis-Alametleri-Allahin-Acikca-Inkar-Edilmesi

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakkıyla bilen derken?

0|0
    0|0
    • @BgmBğr imanlı insanlar

• O örnek gösterdiğin devletlerde madenlerden dolayı zengin olduğunu biliyorsundur. Peki Müslümanlar Hıristiyanların sömürülerine neden izin veriyor?

• @BgmBğr Müslümanlar Hristiyanların sömürülerine izin veriyor Çünkü Müslümanların buna karşı çıkacak güçleri yok daha doğrusu çıkamıyoruz biz Müslümanlar sömürülere Çünkü Batılı Devletler zamanında üretime sanayiye kalkınmaya çok önem verdi o yüzden onlar biraz güçlüler eğer bizler de zamanında üretime kalkınmaya değer verseydik belki de onlar kadar güçlü olabilirdik Bide başka bir sorun İngiltere İngiltere Papa'ya bağlı olmadıkları için onlar istedikleri devleti sömürebiliyorlar Kendi Kiliseleri var onların Papa'ya bağlı değiller Eğer Papa'ya bağlı kalıp kendi Anglikan kiliselerini kurmasaydı belki istedikleri devletleri sömüremeyeceklerdi ve Afrika kıtası en az Avrupa gibi güçlü olacaktı yani oralarda açlık sefalet ve savaş olmayacaktı ama işte bu dünya imtihan dünyası kimisi zenginlikle kimisi fakirlikle imtihan eder Allah

• Niye olmasın olabilir

0|0
    0|0
    • @Tamamsensin_ Orda kafir insan çok az var o zaman

• Ne alakası var ben yazdığından yola çıkarak konuştum inançlısı da vardır Olmayanı da vardır

Erkekler Ne Diyor 1

• Her ulkede vardir bence oyle insanlat

0|0
    0|0
    • Ama Peygamber Efendimiz Afganistan'ı özellikle vurgulamış her yerde Allah'ı hakkıyla bilen insanlar var ama orada daha çok olduğu için Afganistan'a vurgu yapmış

Yükleniyor...