Tanımadığınız biriyle nasıl etkileşim kurar tanışırsınız?

Beyler bayanlar benim yaş 18 genelde ben sessiz takılan insanlardanım öyle gidip hemen merhaba diyemiyorum malasef karakter olarak ama bir şekilde tanıştıktan sonra o insanlarla rahat bir şekilde konuşabiliyorum bende hiç tanışma taktiği yok anca birisi ya da kazayla karşılaşarak tanışıyorum genellikle sizce nasıl bir yol izlemeliyim kızlar konusunda?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Direk gidip konuşmalıson tesadüflerde bir yere kadar

0|0
    0|0
    • bende bu gerçeği bildiğim için buraya danıştım direk gitsem yanına ne dicem nasıl konu başlatıcam benim aklıma bunlar takılıyor

• Merhaba de ilk önce sonra yavaş yavaş kendini tanıt muhabbet açılır zaten

• ben bugüne kadar kimseye öyle gidip konuşmadım en azından bir kızla saçmalamaktan ya da kızın beni sapık salak demesinden korkuyorum desem merhaba ben murat seni uzaktan gördüm sende hoşlanıyorum gibi birşey diyebilirim ama der hemen ilk gördüğün kişiye aşık mı oluyosun gibi terslerse hep bunlar beni düşündürüyo

Erkekler Ne Diyor 2

• Git konuş

0|0
    0|0
    • olmuyor ben beceremiyorum devamı gelmiyor ben konuşunca ilerletemiyorum ya da sapık derler diye çekiniyorum

• Ortakcyonyn felan varsa ordan konu acip konusmaya calis

0|0
    0|0
    • yazdığın şeyi anlayamadım ortak ne var ne yazıyor orda

• ben genelde sessiz sakin görürler ama içimde harbiden volkanlar patlıyor çok fena bir enerji var içimde ama dışa vuramıyorum tam patlıycakken kendi kendine tekrar duruyor sonra tekrar patlamaya hazırlanıyor gene duruyor işte bu sebeple ilerleyemiyorum bir türlü

• Guven kendini gerisi gelir

Yükleniyor...