Ailemle ilgili sorun yaşıyorum ne yapmalıyım?

18 yaşındayım. Ailede en küçüğüm. Sürekli dışlanıyor yokmuş gibi davranılıyor önemsenmiyorum. Annemle babam beni sevmiyo ve bunu yüzüme karşı bile sölüyolar içki sigara vesayre içmiyorum (dinden dolayı değil) ya da onların beni sevmemesini sağlayacak en ufak bir sebep bile yok. Bu küçükken bu kadar farkedilmiyodu ama büyüdükçe bişeylerin farkına varmaya başladım. Başkalarının ailelerini görüyorum annelerinin neler yaptıklarını en sıkısından en rahat ailesine kadar neredeyse herkesin ailesine dikkat ediyorum ve onlarda olup bizim ailede olmayan bir şey çok bariz gözüküyo. Sevgi. Biz 3 kız kardeşiz ablalarımın böyle sorunları yok. ya da ben öyle sanıyorum. Bir iki defa en büyük ablamı bu konu yüzünden ağladığını görmüştüm ama küçüktüm ve aklım ermemişti. Şimdi ise anlıyorum. Ev yaşanılmaz bir halde her gün en az 4 kavga oluyo herkes birbirine bağırıp bir köşeye çekiliyo. En çokta annemle anlaşamıyorum. Kadın sanki ben çocuğu değilmişim gibi davranıyo. Karışmada kızmada problem yok ama iş sevgiye geldimi sanki ayıp olmasın diye yapmacık tavırlarla sevgisini gösteriyo. Bunu farkeden bikaç arkadaşımda olmuş. Sizce naapmalıyım.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Baban, annen, sizin boylarınız kaç?

0|0
    0|0
    • Ne alaka

• Kardeşlerin?

• Benden kısalar

En İyi Kız Görüşü

• Benim annem de genel olarak soğuk bir kadındı senede 3 sarılırdı 1 i anneler günü 1 i onun doğum günü 1 i benim doğum günüm. Hiç bir şeyden memnun olmazdı sürekli kendi bildiğini doğru kabul etirmeye çalışırdı felan. E tabi haliyle aramızda bir anne kız diyaloğu yoktu. Yani bir derdimi anlatayım bişey paylaşayım işine girmezdim. Seviyordur karakteri böyle herhalde derdim. Sonra bir tanıdığımıza kol kanat gerip tatlı süper teyze olduğunu gördüğüm gün annemin isteyince ne kadar sevecen sıcak kanlı yardımsever merhametli dost canlısı bir kadın olabildiğini gözümle gördüm. Şu zamana kadar yaşadığım en büyük kırgınlık buydu sanırım hayatım boyunca. Sonra bir sebepten kavga ettik bana vurdu ağıza alınmayacak laflar etti felan. O günden beri yüzüne bakmıyorum. Pişman değilim. Seni sevmeyen bir insana annen dahi olsa emek harcama

0|0
    0|0
    • Aynı şeyi hergün görüyorum ortanca ablama karşı inanılmaz sevgi dolu. Seni anlayabiliyorum.

• Seninle ayrı olarak dertleşmeyi isterdim tabi sende istersen nasıl ulaşabilirim?

• Bunları bile zor yazdım bu benim derin kırgınlığım. Böyle kalsak daha iyi

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Aklını kullan biran öncr kendi hayatını kurtar calıs cabala bir mevkiye gel ailen konusuna gelirse bası neyse sonuda odur degismezler sen kurtar kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...