Medyumlar 3 harflileri uzaklaştırabilir mi?

Bir süredir sıkıntıdaydım çok duyduğum bir medyuma gittim herşeyi birebir söyledi musallat olmuş sana aşık ilişkilerin bu yüzden bir süre sonra bitiyor dedi daha sonra elimi tuttu ve içimden uzaklaşmaları söylemem gerektiğini söyledi ellerim karıncalaştı sonra rahatladım sanki giderken gitti senden hep dua et dedi sizce medyumlar uzaklaştırabilir mi

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ayet El Kursi. Felak. Nas surelerini muska yap boynundan ayırma. Adam gibi birine git yoksa başka şeyler yazabilir. Korktuğunda sürekli Besmele çek. Besmele herşeyin ilacı.

1|0
    0|0
    • Okuyamıyorum bile unutuyorum

• Bir bok yemedim muskam da var her gece duamı da ederim çok şükür neyse teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• bende böyle bişeyden şüpheliyim var ya. Yıllardır sevgilim olmadı ayağıma gelen fırsatları bir bir teptim kimseden hoşlanamıyorum çok seçiciyim. Mesela beğenmem için böyle dünyanın sayılı yakışıklıları olur ya ünlüler falan düşün bir onlar çekici geliyo, yani imkansız olanlar. Şimdi bunu yazınca sen adriana mısında beğenmiyosan diye düşünen olabilir doğal olarak :D ama alakası yok egoyla ilgili bir durum değil insanın elinde değil

1|0
    0|0
    • Aynen öyle hiç aklıma gelmezdi

Erkekler Ne Diyor 2

• Cinleri inanıyorsun. Medyumları neden inanıyon.

0|0
    0|0
    • Okunuşu
      Bismillahirrahmânirrahîm.
      1- Kul e'ûzü birabbinnâs
      2- Melikinnâs
      3- İlâhinnâs
      4- Min şerrilvesvâsilhannâs
      5- Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi
      6- Minelcinneti vennâs
      Anlamı
      Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
      1- De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine,
      2- İnsanların hükümdârına,
      3- İnsanların ilâhına,
      4- O sinsi vesvesecinin şerrinden.
      5- O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar.
      6- Gerek cinlerden, gerek insanlardan. ... Allah için oku korkun için degil. Allah istemesse sana hepsi ugraşsa bişey yapamaz.

• Şükür rabbime her sureyi bilirim her gün okurum ama ben anlatamıyorum galiba neyse teşekkür ederim

• Medyumlar yalançı gelecegi ancak Allah bilir. Ve Allahın bildirdikleri. Medyumlar daha kötüleştirir.

• :/ içine 3 harfli varsa zor kendin ıkınarak çıkarman lazım ya da doktora falan git :/

0|0
    1|0
    • Umarım bu dediklerini kendin yapmak zorunda kalmazsın, hayat çok acı uykuların kaçabilir..

• Dostum 3 harfliler neden beni seçsin senin gibi medyumların çıkarabilceğine inananlar varken :/

• :) Allah yardımcın olsun ne diyeyim

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha çok çeker

0|0
    0|0
  • insanları az çok tanıyor yuvarlak cümleler kuruyor aynı şeyler söylüyor hep herkese kısacası asla inanma insanların zayıflıklarından para kazanıyor işi bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...