Kapat

Erkek milleti neden ayagini tipine gore uzatmaz?

Kadinlari her bakmdan elestiren erkek milleti guzel kadin gordumu yaklasmadan once kendi tipine neden bakmiyor? Bence siz de ayaginizi yorganiniza gore uzatn. erkek egemenligi eskide kaldi eski kafali olmayn.

Güncellemeler:
Israrci olanlari izellikle
Paylasmda bahsi gecen tipler kendini nasil da belli etti hemen

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi köyün birine bir ebe gelmiş köyün gençleride hep kızın camına falan çıkıyorlarmış. kız ertesi gün muhtara şikayet etmiş muhtarım akşam rahat vermiyolar hep eve sokuluyolar demiş. muhtarda gülmüş :) ne yapsınlar kızım hepsi aç bu delikanlıların demiş :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen yemin ederim kadinlarda ozelliker ariyorlae kendilerine bakiyorsun tirttt ben Bakuden burda da oyle yani😀😀 bence zaten tipi olan erkekler kendileine layik olmayan kizlara ilgi gösderiyor buda dunyanin adaletsizligi asıl mesele kalp tabikide tip falan boş ama bazılarının yerini bilmesi lazım hiç olmayacak kızlara kafayı takıyorlar:))

1|0
    0|0
    • aynen aynen bir de çıksın bir kız işte italyan erkekleri filan desin anında ay tipinize bakın sonra konuşun derler. erkek milleti cidden iki yüzlüdür. kendi tipleri konu olunca ise dış görnüş degl içmiş güzel olan

• 100 kadından 2si paraya tapıyorsa işte genelleme yapıyorlar. niye? çünkü çirkin olduklarını kabul etmektense, parasız olduklarını düşünmek daha kolaylarına gidiyor.

• Valla aynen çoğuda çok cahil ya Allah akıl fikir versin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 25

• Sana bile yazıyorlar böyle bir yokluk var bu ülkede.

0|3
    2|0
  • 1) sen caddede gezerken güzel kızların yanında kaç kere yakışıklı erkek gördün?

2) çağımız internet çağı ve çok uygun fiyatlara güzel ürünler artık internet üzerinden satılıyor eski kafalı olmayalım lütfen

3) tuzla-avcılar dolmuş teklifim hala geçerli ^_^

0|0
    1|0
  • Tip önemli değil tipsiz erkekle sırf karakteri güzel olduğu için evlenen kızlar var. Ve gayet mutlular. Ama sırf tipi güzel diye bir erkekle çıkarsanız hata yaparsınız.

0|0
    0|0
    • tip sizin için önemli olmasın varsın ama biri için önemliyse de onu yargılamaya kimsenin hakkı yok bu bir. ikincisi erkekler kızlarda tipe önem verirken sadece kızların onlarda tip önem vermelerine katlanamazlar. ve tipe önem veren bu erkek milleti kendi tipine bakmadan her kıza yaklaşabilecegni sanır, sırf erkek diye.

• ben zaten genel bir yorum yapmıştım. sen üstüne fazla aldın. uzatmaya gerek yoktu o yüzden.

• Peki tamam sen haklısın

• Çirkin diye çirkin kız mı beğencek

0|1
    1|0
  • Belki de herkes senin gibi insanın tipten ibaret olduğunu düşünmüyordur...

0|1
    1|0
  • Daha iyisini yapıyorum, kadınları hiç sallamıyorum.

0|1
    0|0
  • ne farkeder ki her kadının hayatında illa budist olduğu bir zaman olmuştur. o yüzden tip önemli değil kadınlar için sağ arka cep ne kadar kabarık ona bak sen

0|0
    1|0
  • Ego muhtesem nerden satin aldiniz bende alayum

0|0
    1|0
  • Yaşın verdigi olgunluk artık kadınlar yanlarına bir şekilde gelen karşı cinsi daha gelirken yolda elerler son derece normal bir durum olan durumu bazı insanlar kendilerini sadece para ve mevki ile marketing dedigimiz şeyi yaptıkları için kadının onu reddetmesine anlam veremezler o yüzden sana göre uzatmaz :D

0|0
    0|0
    • evet maalesef kadındır paraya bakar şuna buna bakar diyerek kendi eksikliklerni gidermeye çalışırlar. kabul etmek zor geliyor çünkü onlara aslında begenilmedikleri gerçeği

• sen kafanda bir model oluşturmuşsun %99 klasik teklif ile geliyor :D bir mekanda istemeyerek gittim ama çok eglendim güldüm adam ben şu bankanın müdürüyüm diye geldi kızın yanına ismini bile söylemeden :D 3 kız zaten 11880 gibi numaraya sahip dalga geçmeye gelmişler sen anla adam daha bunun farkına varmamış gelmiş ben bankanın müdürüyüm diyor o yüzden yazdım zaten farklı biri farklı bir yaklaşım olamadıgı sürece daha yolda eliyor kadınlar

• Peki

0|0
    1|0
  • işim olmaz bıde onlaramı yaklasıcam gelsın onlar benı ayarlasın. kendı azınla dıyosun devır degıstı dıye azcıkta onlar kossun :)

0|0
    0|0
  • Önce kendi kafana bak

0|0
    1|0
  • niye hep güzel kızlar tipsiz erkeklerle beraber peki?
    ya da yakışıklı elemanların tipsiz sevgilileri var?

1|0
    0|0
  • tipe göre insan yargılamak hmmm..

0|0
    1|0
    • siz karşı cisinize hep tipine göre yargılamıyorsunuz sanki.. biz yapınca hemen savunun :D

• e senin gibilerin böyle düşünmesi normal. işinize gelmiyor çünkü

• hadi sen yakışıklılara yaz küçük kız :) ben aynadan geliyorum tipim değilsin :)

• Ben hep benden iyilerle ciktim sans

0|0
    0|0
  • Güzel kızlar önce bir zevk sahibi olsun da. Bütün güzel kızların yanındakileri baktın mı sen hiç?

0|1
    0|0
    • Biraz da kendinizi elestrsenize ya

• Ben ne sordugmu biliyorm sacma sapan kafalar soruyu fakli yone cekti. bir kizdan hoslann tamam ama israr nedir ya da yaklasirken kendi tipine bir bakacaksn

• Israr olayında bişey diyemem o çocukluğa kaçıyor. Herkes şansını denemeseydi armudun iyisini ayılar yemezdi.

• Bence erkek her önüne gelene gitmeyecek biraz egosu olmalı kolay ve basit olmaması lazım yoksa herkes kardeşim yani önemli olan farklı olmak :D :D

0|0
    0|0
  • Al iste ulkemizin mal kizlari

0|0
    0|0
  • Tipe gore degil cuzdana gore desen anlardimda belliki daha ufaksin.

0|0
    0|0
  • Nefes aliyon mu

0|0
    0|0
  • Kadınları sürekli eleştiren erkek bacımızdır :D

0|0
    0|0
  • güzelsin diye niye hor görüyrsunki bizi :))

0|0
    0|1
  • Haklisin 150 lik kizin 190 lik erkek istemesi gibi

0|0
    0|0
  • Güzel kadın diye kendinden bahsetmiyosundur umarım

0|0
    0|0
    • Evet kendimden bahsediyorm

• pek de göreceli bişey oldugunu düşünmüyorum tipin. örnegn brad pitt çirkin diyen ne kadar haklı ve samimidir ki? ya da adriana limaya...

• Onları da beğenmeyen vardır tipi değildir sarışın ya da esmer sevmiyodur başkası için de

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani insanları tipe göre ayırmak olmaz ama erkeklerin direk saldırıya geçmesi olmamış. İnsan az hoşgörülü olmalı.

1|0
    0|0
    • Tipine bakip kiz begenen once bir kendi tipine bakip oyle yaklasmali kiza

• karakteri olan zaten ayagnı yorganına göre uzatır bu bir. yukardaki @İgnoreMe gibi tipler mesela hem bişeye benzemezler hem de gerçeklere katlanamazlar, gerçeklere katlanmayanın karakteri de olmaz. muhtemelen anasından bacısından bin kat daha iyiim kendi laf sokup engellemiş bir de. ne halt oldugnu biliyor çünkü.

• Ya onlara ben de tahammül edemiyorum dediklerin doğru aslında. Hani vardır ya yarası olan gocunur diye. Ben biraz da bu cümle üzerinden düşündüm.

Yükleniyor...