Reklamlar sizi kandirmayi basarir mi?

Ben reklamini gordugm herseyden uzak dururum. Almamaya calisrm. Iyi olsa zaten reklama ne gerek duyacak.

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Reklam sadece kandırmacadır.
    "Gerçek ihtiyaçlar ile sahte ihtiyaçlar arasındaki ayrımın ortadan kalktığı tüketim toplumunda birey, tüketim mallarını satın almanın ve bunları sergilemenin toplumsal bir ayrıcalık ve prestij getirdiğine inanır. İnsan bu süreçte bir yandan kendini toplumsal olarak diğerlerinden ayırt ettiğine inanırken, bir yandan da tüketim toplumuyla bütünleşir. Dolayısıyla tüketmek birey için bir zorunluluğa dönüşür. İnsanî ilişkiler yerini maddelerle ilişkiye bırakır. Artık geçerli ahlak, tüketim etkinliğinin ta kendisidir."
    Jean Baudrillard

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kanıyoruz ne yazık ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çoğu zaman uzak dururum şu iz bırakmayan beyaz leke yapmayan bir deodorant var aldım gerçekten iz yapmıyor siyah t-shırt hariç diye yazsalardı keşke :D
    bir de hediye edilen üzerinde bir şeyler yazan t-shırt sinir krizi geçirecektim koskoca gün öyle dolaşmışım :D hahaha

1|0
    0|0
  • Çok reklamı olan şey kaliteli değildir açık ve net.

1|0
    0|0
  • Herkes reklamları sevmiyor ama adamlar ya reklamdan istediğini tahmin ettiği ölçüde alıyor ya da kat ve katını alıyor ki reklamı sürdürüyor. Kim ne derse desin reklamlar birçok insanı etkiliyor. Ben her markaya şans vermekten yanayım. Denerim memnun kalmazsam aynı ürünü almam. Yer yer kullanıcı yorumlarına dikkat ederim araştırır öyle alırım. Hak etmeyenlerin cebini doldurmaya niyetim yok.

0|0
    0|0
  • Bence reklam yapabilcek kadar kazanıyorsa ürün kalitelidir ki satıyor o kadar :)

0|0
    1|0
  • reklamını gördüğüm şeyden kaçarım

1|0
    0|0
  • beni kandıracak reklam çıkmadı.

0|0
    0|0
  • reklam kötülüğünü yansıtmaz sadece satış yapmaya insanları haber vermeye yarayan şey

0|0
    1|0
  • tv reklamları reklamın sadece ufak bır parcası

0|0
    0|0
  • Bazı reklamlar o kadar gıcık ve sık çıkıyor ki alasım varsa bile almıyorum

0|0
    0|0
  • Subliminital mesaj filan yapıp bazen ister istemez başarıyorlsr

0|0
    0|0
  • Hiç beceremezler.

0|0
    0|0
  • Hayır başaramaz metin Şentürk bakmadan almam 😜😂😂😂
    İeg

0|0
    0|0
  • bir alana bir bedava misali

0|0
    0|0
  • niye diyelim dükkan actın sen cok iyi iş yapıyorsun dıyelım reklam yaptın diye kötümü oluyor

0|0
    0|0
  • Kandıra bilorler. Ama ele geçiremezler. :)

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • Kandırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kandıramaz. Ama aklıma yatan bazi şeyler oluyor alıyorum, ve her zamanda memnun kalıyorum.

0|0
    0|0
  • Herşeyin reklamını yapıyolar ki reklam yapılmayan marka zor bulursun. Ama reklam yapıpta iyi olan markalar falanda var

0|0
    0|0
Yükleniyor...