Hiç en yakın arkadaşınızın sizi kıskandığını hissettiğiniz oldu mu?

Gerçekten kötü bir durum; mesela sevgilinizle olan ilişkinizi, saçınızın rengine herkesin güzel deyip de onun burun kıvırması... Hatta gittiğiniz okula kadar böyle kıskançlığını hissettiğiniz oldu mu? Ne gibi önlemler aldınız bir daha yapmaması adına?

1|0
34|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 20 yıllık yakın dostum kardeşim dediğim kız ben sevgili yapıp evlenmeye karar verince benden yavaş yavaş kendini soyutladı kendi sevgilisi bununla istediğini yapıp ama hala evlenme teklifi etmediği için sürekli bana laf sokma çabalarında "ay siz evleniyor musunuz gerçekten" "kezban mısın yhiaa" "sen hemen kezban gibi çocuk da yaparsın" sorunca da "sevgilim beni ailesiyle tanıştırmadı :(" "benle ciddi düşünmüyor galiba" en çok koyan çocukluğunu geçirdiğin insanın böyle laf sokma çabasında olması daha bir çok örneği var. Aldığım tek önlem mesafe, selam selam bu kadar.

1|0
    0|0
    • Ya yok benimki o kadar değildide ama evlenme aşamasına gitsem eminim böyle çirkef yüzü çıkardı ortaya. Allah sabır versin bizde çocukluktan beridir arkadaşız 10 senedir ama cidden son zamanlarda suyu kaynadı

• Ben bu sene anladım ki arkadaşlık dostluk hep boş işler ailem ve sevdiğim adam bana yetiyor da artıyor. Herkesle arkadaş ol tabi ama hep mesafeni koru çok büyük sırlarını açma mesela, sen ona iyi niyetle yaklaşıyorsun ama belli ki onun içinde bir fesatlık bir çekemezlik var bu yüzden dikkatli ol. Mesafe herzaman için iyidir, sana sadece en yakınların zarar verebilir yani.

Erkekler Ne Diyor 13

• Arkadaşım benim mutlu olduğum anlarımda kötü özelliklerimi yüzüme vuruyordu. Bende bununla yüz yüze konuştum, ama sanırım biraz ağır konuştum ve bana tokat attı. Bende ona yumruk attım. Zaten ordan sonra arkadaşlığımız bitti.

1|0
    0|0
  • onunla daha çok vakit geçir, yani şöyle düşün eskiden beri çoğu şeyi beraber yaparsınız diyelim sen sevgili buldun artık onunla az vakit geçirmeye başladın ve ilgini azalttın kıskanabilir. normaldir.

1|0
    0|0
  • kız olsa neyse de erkeğin kıskancı çok tehlikeli ve iğrenç bir yaratık. ev arkadaşım aynen dediğin gibi o da yetmedi iki yüzlü

1|0
    0|0
  • ERkeklerde böyle sorunlar olmaz bütün pislik kızlardan çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Evet oldu ya hemcinslerim çok kiskanir beni 😎😎

0|0
    0|0
  • Kıskanan çok oldu

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • Hissetmedim

0|0
    0|0
  • Hem de ne

0|0
    0|0
  • yok Allah var şimdi hissetmedim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• En yakın arkadaşım, kankim tarafından kıskanılıyorum. Bunu çok belli ediyor.
    O da öyle ama yani yapacak bir şey yok :D

2|0
    0|0
    • Gülerek söylediğine göre iyi sabrediyorsun helal 😄👍

• İyi kız ya. Canım sıkkın desem koşar gelir, her zaman yanımda olur :D

• Valla üç senelik arkadaşım öyleydi ben mutluydum onla beraber mutsuz olmami isterdi ilgi görürdüm bozulurdu şunu alırdım kıskanır o da alırdı sevgilim vardı ayrıl be şundan der mutlu olmama tahammül edemezdi önlem almadım dost arkadaş dediğin seni kiskanmaz sen mutluyken mutsuz olmanı istemez direkt muhabbeti kestim bir senedir aynı ortama bile girmem kendisiyle

1|0
    0|0
    • İşte çok benzer bir durum benimkiside sevgilimle eften püften bir sebeple kavga ettik. Beni orada teselli edeceği yerde aldatıyor olabilir ayrıl ondan bilmem ne yani benim arkadaşım o halde sinirli olsa ben onu teselli edecek başka şeyler söylerim ki bu yaptığı inan çok zoruma gitti. Ben kimseye kolay kolay ayrıl demem mesela

• Bende aynısını yaşadım gelip bana ya sende ee suç var şöyle yapin biraz rahat birak sonra yaz demesi gerekirken ayrıl kurtul şundan belki boynuzluyordur seni diyordu boylelerinden dost olmaz inan zamani gelince iliskiye 3. kisi olup ara bile açabiliyor

• Olmuştu, herkes ile olan iyi diyaloglarımı kıskanıyordu. şu an arkadaş değiliz.2 yıldır da görüşmüyorum

1|0
    0|0
  • hayır. öyle arkadaş varsada olmaz olsun. benim pelinim bir tanedir. ben onun mutluluğuna sevinirim oda benimkine. o üzülür ben üzülürüm ben üzülürüm omzunda ağlarım benimle ağlar. o bitane ya.

1|0
    0|0
  • vardı öyle salak bir arkadaşım şu an hayatımda değil şükürler olsun ki ( çok yakın arkadaşımdı bu arada )

1|0
    0|0
  • 2 tane oldu. Çok sabrettim onlara karşı. Baktım değişmiyorlar bende hayatımdan çıkardım. Şuanki dostum 4 4lük ama :) (Kendisi 6 yıllık arkadaşım, 3 yıldır dostuz).. Aman nazar değmesin kuzuma :D

1|0
    0|0
  • Sevgilimden ayırmaya çalısıyolardı onlarla daha çok zaman geçiriyim diye sonra küstüler bazi nedenlerden dolayi ayrıldı sevgilim de benden ağladığım da gülüyolardı

1|0
    0|0
    • Yuh artık çok afederisn yaptıkları o... Luktan başka bir şey değilmiş kıskanmayı aşmış bu

• Evet hissettim. Sevgilimle olan ilişkimizi anlattığımda hissetmişrim. Daha sonra bir daha anlatmadım.

1|0
    0|0
  • Evet oldu ve çok berbat hissettim.

1|0
    0|0
  • Yok valla hic kiskanmiyor arkadaşım öyle bir ovuyorki kendimi dünya güzeli filan zannediyorum

0|0
    0|0
  • Hissetmek değil, bariz söylüyor.
    Arkadaşlık ilişkilerinde saçma geliyor bu durum bana.

1|0
    0|0
  • Tabikide hissediyorum yani

1|0
    0|0
    • Evet bir de işin tuhafı o kıskançlığını hissettiğinde hiç cevap vermezsen nötr olursan daha çok azıtıp söz söyleme hakkını kendinde buluyor

• Evet arada bir oluyordu ama senelerdir arkadaşım o yüzden görmezden geliyordum hep

1|0
    0|0
  • Ben onu bilmiyorum olabilir kiskanan cok var kiskanan

0|0
    0|0
  • O yuzden hic kiz arkadaşım yok ya...

1|0
    0|0
    • Bak işte bu durumda kötü ben kendimi soyutlayınca çok yalnız hissediyorum bir tanesi dışında da hiç erkek dostum yok o da taa ortaokuldan ama dertleşiriz sırlarımızı veririz vs

• Oldu hatta ilişkimi bu yüzden kestim.

1|0
    0|0
  • Öyle insanları yakınıma almıyorum. Her yüzüme gülenle samimi olmam

0|0
    0|0
    • Bende olmam ama bahsettiğim konu farklı iyi oku

• Farklı değil. Karakterine göre seçersen başına gelmez böyle bişey. Bu saatten sonra yapabileceğin tek şey usulca yol vermek.

• Ya gerizek. ali beni kendi sevgilisinden kiskandi ya dusun!!!

1|0
    0|0
  • Bu yüzden yanlızım ve bu yüzden çevremdeki herkesi harcadım işte.

1|0
    0|0
    • Harcadıysan hatalı olan sensin o ne yaparsa yapsın sen kendinden ödün vermemelisin bırak kıskançlıklarıyla kalsınlar. Yalnız olmakta hiç çekilmiyor ya

• hayır biraz ya hep ya hiç'imsi zihniyetliyim ama sadece bu konuda, insanlar yapmacıksa yanımda istemiyorum diğer konularda ya hep ya hiççi değilimdir.

• Evet oldu.😟

0|0
    0|0
  • Su an oluyo arkadasim aramiza fesatlanio iste yakışıklı çocukla sevgili olmanin zararlari

0|0
    0|0
    • Hayır benimki yakışıklı bile değil boyuda benden kısa düşün gerisini ama neden böyle anlamıyorum.

• Kıskanıyor arada ama bu bende de oluyor aya saçın ne güzel keşke benim olsa değil de inkar saçın güzel olmuş bana da yapsana aynısını gibi

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • Bilmem.

0|0
    0|0
  • Oldu

0|0
    0|0
  • Vardı öyle biri şimdi görsem tanımam kendisini