Bir gün o numara baskasına satılır mı?

Arkadaslar sevgilim bir bucuk yıl önce vefat etti yaşıyorken her anımı mesaj atardım vefat edince ne numarasını silebildim nede huyumdan vazgecebildim. Şimdilerde sevindiğim, üzüldüğüm veya kızgın oldugum bir sey olunca mesaj atıyorum ona cevap gelmicek biliyorum ama atıyorum işte bir yerde gordugunu duydugunu biliyorum. Şimdi sorum şu bir gün o numara baska birine satılır mı?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• basın sagolsun cıdden cok uzuldum numarasını sen al operotorden talep et senın aşkın bak ne kadar guzel ve saf temız ALLAH gonlune gore versın ınşallah

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiyamam sana Allah yardimcin olsun canim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Satılır ama eğer yetkili bir bayi ile görüşürsen o numara havuza düşerse sen alabilirsin ya da kimin üzerineyse birlikte bayiye gidip numarayı üzerine alabilirsin

0|0
    0|0
  • çok hüzünlü bir aşk hikayesi :(
    o numarayı satın alabilirsin. arama yaptığında operatör ne diyor...

0|0
    0|0
  • Evet malesef 😔😔

1|0
    0|0
  • Satılmıyor sanırım, benim 14 sene önceki hattım halen kapalı.

1|0
    0|0
  • Başın sağolsun..
    Turkcelle gidip o numarayı talep et..
    90 gün bekleme süresi arkasından 90 gün hattın dondurulmasından sonra o hat yeni numara diye satılır..

0|0
    0|0
  • Öncelikle Allah rahmet eylesin çok zor bir durum.. Türkcell İletişim Uzmanıyım bir hat 180 gün TL yüklemesi yapılmazsa iptal olur. Hat iptal olduktan 1 yıl sonra da satışa çıkar. Hattın yasal sahibi veya varisleri 1 yıl içerisinde aynı numarayı tekrar talep edebilir fakat üzerinden 1 yıl geçtikten sonra o numara Türkiye'nin herhangi bir yerinde tekrar satışa sunulur ve nerede hangi bayide tespit etmek Türkcell sistemleri üzerinden mümkün değildir.

Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • Vay be... Üzdün..

0|0
    0|0
  • Evet 2 sene kulkanilmazsa iptal edilip baskasina verilir

0|0
    0|0
  • Satılır hatta şu an o attığın mesajları okuyan bile olabilir

0|0
    0|0