Saplantılı birisi takip eder mi?

gece yarısı evinizin önünde bekliyorsa nereye gitseniz oraya geliyorsa bilene bu saplantılı aşk mıdır?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük sıkıntısı var onun.

1|0
    0|0
    • bana da öyle geliyor piskopat gibi davranıyor

• Gelmezse farklı el kol işaretleri yaparsın 😀

• ahah yok daha neler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Psikopattır

1|0
    0|0
  • Böyle aşk olmaz

1|0
    0|0
  • Takip etmiştim birkere hergün evden çıkışını görüyordum, nasıl yürüdüğünü, aynı benim gibiydi insanların yüzüne bakmıyordu. Yetişecek bir yeri yoktu, zamanın bir önemi yoktu , kolunda saati yoktu. Hiç kimse gibi gidiyordu gittiği yere zaten gittiği yerdede onun için kimse yoktu. Benimki aşktı sanırım.

1|0
    0|0
    • vay be sende demek peki bu tür insanlar neyi amaçlar ki gerçekten severmi yoksa takıntı mı

• Onun içinden geçenleri tabiki bilemem kendisi ile muhabbet etmeyi dene amacını sor zaten belli eder kendini ukala tavırlar sergiliyorsa yol verirsin.

• deneyemem benden yaşça büyük

• aynen öyle uzak dur

1|0
    0|0
  • Hayır sapık bence adf

1|0
    0|0
  • hmm saplantı bence kafasında kendı kendıne bişiler kuruyo olabilir o yüzden hep gözünün önunde olmanı ıstıyo detay vermedın ıcın tam bısı dıyemıorum

1|0
    0|0
    • gece mesela cama cıkıyorum mahallede

• Saplantılı evet

1|0
    0|0
  • ya da ölümle karşı karşıyasın. Ne psikopatlar var.

1|0
    0|0
  • olabilir :D

1|0
    0|0
  • ağır saplantılı sapık

1|0
    0|0
  • Adı üstünde "Saplantı"

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne aşkı sadece saplantı işte kendin söylüyorsun işte ya neyin peşindesin beyin damarları tıkanmış bir sapığın var hayırlı uğurlu olsun :D

1|0
    0|0
  • Ya aşkta olabilir ama seni zor durumda bırakıyor vw bunun farkındaysa bence böyle aşk olmazz

1|0
    0|0
    • bencede normal hareket bilene edemıyorum 4 gündür dışarı çıkmıyorum

Yükleniyor...