İnsanlarda mı sıkıntı var bende mi yoksa? (Kız Konusu)?

Bugün Kuşadası'nda denize girdim adamın biri ile geçen muhabbetime yorum yapar mısınız?
Aydın adnan menderes üniversitesine başvurdum. Ardından Kuşadasına gittim
Şimdi takılıyorum denizde ne yapıyorsun falan muhabbet ettik sonra bana burayı kazan günlük turist kız kaldırırsın dedi. Git muhabbet et 2 bira ısmarla sonra işini görürsün dedi. Bana anılarını anlatıyor. Sen daha toysun az takıl burada neler yaparsın dedi. Yani ben daha bırak bir kızla birlikte olmayı daha kimse ile çıkmadım dogru, dürüst bir insan cıkınca karsıma uzun ilişki evlilik düşünüyorum. Yani sağıma bakıyorum oglanlar kızlara yavşıyor barlar sokağı elden ayrı. Yani bu ilişki olayı bu kadar basite mi indi ben yanımdaki kız rahatsız olmasın diye baska bir yere bakıyorum ona göre davranıyorum millet neler yapıyor. Şu devirde iyi bir kız bulmak zor mu gerçekten adam bana turisti geç normal türk kızları ile olan muhabbetlerini yaptıklarını anlatıyor ben şok içinde dinliyorum. Sizce yanlış mı yapıyorum yaşım 20 oldu hayat devam ediyor karşıma iyi birinin çıkma olasılığı nedir? Benim şahsi görüşüm şuydu şu zamana kadar nasıl birini istiyorsam öyle biri olmam gerekiyor diyordum.
Lütfen kız ve erkeklerden samimi güzel yorumlar bekliyorum.

Güncellemeler:
Bu kadar düşünerek yanlış mı yapıyorum sizce?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hala senin gibi düşünen insanlar var. Zamanı gelince zaten karşına düzgün birisi çıkar. Bak yaşım 20 oldu daha doğru düzgün konuştuğum bir erkek olmadı. Yanlış yapmıyorsun aksine doğru olanı yapıyorsun. Yanlışların çok fazla olduğu bir dünyada doğru yaptığımız bile bize yanlış gibi geliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes yasattigini yasasin ya. Bende oyle dusunuyorum tamamen katiliyorum sana insanlik cok kotu yere gidiyor artik.

0|1
    0|0
    • Yaşattığını yaşamıyor o konuştuğum kişi 28 yaşında evli iki çocuklu neler neler yapıyor. Eşine acıyorum yazık günah ya

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen dogrularindan sasma kank adamin ovundugu seyi olcup bic iyi birisi ciktiginda gecmisini sorgulucak vicdan yapicaksin

0|1
    0|0
  • Çok itici durum ama doğru ben Antalyalıyım aura ya inferno ya falan gidiyorum club'a hep öyle kızlar ben istemeden onlar geliyo yani 😐

0|1
    0|0
    • Gelsin muhabbet ederim mesafemi koruyarak ama işi diğer tarafa sürüklerse ordan uzaklaşırım zaten

• İnsanlar sıkıntılı

0|0
    0|0
Yükleniyor...