Meyveler Kabukları Soyulup Paketlenirse Sizce Vitaminlerini Kaybederler Mi?

Bu soruda zenginlere gönderme içermemektedir ha belki yediğinin pisliğini sokağa atan heyvenlere gönderme olabilir onu bilemem temizlik sizin bileceğiniz iş asıl soru kabuğu soyulup paketlenen meyvenin vitamini kalır mı :D :D

Anketimize katıldığınız için teşekkürler görüşlere de buyurmanız talep edilmemektedir iyi akşamlar efendim :)
Meyveler Kabukları Soyulup Paketlenirse Sizce Vitaminlerini Kaybederler Mi ?#pilavüstü #MeyveninVitaminiKabuğunda #YerlereÇöpAtmayın

• Vitamin falan kalmamıştır kardeşim :)
    76% (19)55% (6)69% (25)Oy Ver
  • Ambalajladığı için tüm her şeyi kutu da kardeşim vitamini de vardır :)
    8% (2)9% (1)8% (3)Oy Ver
  • Tam bana göre üşengecim zaten vitamin çok önemli değil ye geç :)
    0% (0)18% (2)6% (2)Oy Ver
  • Diğer görüşler :)
    16% (4)18% (2)17% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Görüşlere de gelin kardeşler talep edilmektedir olacaktı lanet olsun imla hatalarım :D

1|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İki portakal ve iki limon güzelce yıka ve dörde bülüp buzluğa at.. Ertesi gün çıkar rondoda onu güzel parçala.. Su ilave et ve elekten geçir.. Sonra iki kaşık limon tuzu ve istyediğin kadar şeker ilave et ve şişele.. İstediğin zaman sulandır ve sana harika bir limonata.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 5

• En sağlıklı gıdalar, dalından koparılmış soyulmuş ve şoklanmış gıdalardır, Marketlerde derin dondurucu'da satılan ürünler en sağlıklı ürünlerdir, Asıl, bayat ve özelliğini bir şekilde kaybetmiş ürünler pazara düşer..
    Bunu çok az insan bilir.. :)

1|1
    0|0
  • İyi vakumlanmışsa birşey olmaz diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Açıldığı an tüketmek lazım sanırım

• Aynen sanırım yurt dışıdır bu paylaşımda yine bir meyvenin tadını soyarak almak daha doğru teşekkür ederim bilgi için :)

• Rica ederim, buna tembel avrat reyonu denir

• Çöp çöp. Ne gerek var Yav 1 tane alıp yesinler işte ama dış görünüş işte ne yaparsın

0|1
    0|0
  • o portakaldan hayır gelmez

0|1
    0|0
  • Vitamini kaybedermi bilemem ama sağlıksız olucağını düşünüyorum. Özelliklee elma gibi kabuğu ile yenilen meyvelerde asıl faydalı kısım kabuğudur. Nedeni ise antioksidan kısım meyvanın içinden katlarca kat daha fazla kabukta bulunur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...