Bir erkek sevdiği kızın neden kolundan sıkıca tutar ya da neden kolunu kıvırır büker sizce?

Bir erkek sevdiği kızın neden kolundan sıkıca tutar ya da neden kolunu kıvırır büker sizce?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• sinirden

1|0
    0|0
    • Sinirden mi? neden öyle bir şey yapar peki

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kız onu sinir edecek davranış sergilemiştir. ya da kızın o an düşünemediği bilmediği kıskançlık sendromuna yakalanmıştır.

1|0
    0|0
  • eşşekliğinden.

2|0
    0|0
  • Dimit gibi bükerim haaa denek istiyor birde kolunu burkup kalca tarafina geciyorsa iste o tehlikeli

0|0
    0|0
  • aptaldır ondan

0|0
    0|0
  • Ayı bile yavrusunu severken öldürürmüş. (erkek Sediğini miker Sevmediğini Değil)

0|0
    0|0
  • Ayı gibi sevmek olaiblir.:P

0|0
    0|0
  • Sevdigini gosterir bence. biz sevdigimizin koluna da dokunamiyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diz çöktürmek için mı anlamadım kı ama bana bırı öyle yapsa ben gucumu kaybedıyorum . Hareketı tam algılayamadım

0|0
    0|0
    • yanınızda otururken bir anda erkeklerin size bakması sonucu kolunuzu sımsıkı tutup kolunuzu kıvırması?

• hımm otururken. Erkekler sana baktığında kolunu tutup benımsın demesı normal de sıkıp canını acıtmak nedır ılla kendını gösterecek işte diğelerıne erkeğim dıye böyle düşünmuştur herhalde

• Anlam veremedim

0|0
    0|0
  • Kavga mı ettiniz?

0|0
    0|0
    • hayır anlık durum

• erkekler baktığı için sanırım çevirdi aşırı kıskanç psikopat makyaj yapma dediği için sanırım canımı acıttı bilinçli bir şekilde

• Sıkıntılı bir tip

Yükleniyor...