Kapat

Bir erkek sevdiği kızın neden kolundan sıkıca tutar ya da neden kolunu kıvırır büker sizce?

Bir erkek sevdiği kızın neden kolundan sıkıca tutar ya da neden kolunu kıvırır büker sizce?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• sinirden

1|0
    0|0
    • Sinirden mi? neden öyle bir şey yapar peki

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kız onu sinir edecek davranış sergilemiştir. ya da kızın o an düşünemediği bilmediği kıskançlık sendromuna yakalanmıştır.

1|0
    0|0
  • eşşekliğinden.

2|0
    0|0
  • Dimit gibi bükerim haaa denek istiyor birde kolunu burkup kalca tarafina geciyorsa iste o tehlikeli

0|0
    0|0
  • aptaldır ondan

0|0
    0|0
  • Ayı bile yavrusunu severken öldürürmüş. (erkek Sediğini miker Sevmediğini Değil)

0|0
    0|0
  • Ayı gibi sevmek olaiblir.:P

0|0
    0|0
  • Sevdigini gosterir bence. biz sevdigimizin koluna da dokunamiyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diz çöktürmek için mı anlamadım kı ama bana bırı öyle yapsa ben gucumu kaybedıyorum . Hareketı tam algılayamadım

0|0
    0|0
    • yanınızda otururken bir anda erkeklerin size bakması sonucu kolunuzu sımsıkı tutup kolunuzu kıvırması?

• hımm otururken. Erkekler sana baktığında kolunu tutup benımsın demesı normal de sıkıp canını acıtmak nedır ılla kendını gösterecek işte diğelerıne erkeğim dıye böyle düşünmuştur herhalde

• Anlam veremedim

0|0
    0|0
  • Kavga mı ettiniz?

0|0
    0|0
    • hayır anlık durum

• erkekler baktığı için sanırım çevirdi aşırı kıskanç psikopat makyaj yapma dediği için sanırım canımı acıttı bilinçli bir şekilde

• Sıkıntılı bir tip

Yükleniyor...