Yaşadığımız topraklarda başka ırkların da hakkı var mı?

Bilindiği üzere Osmanlı Devleti üzerinde birçok din birçok ırk varolmustur. Ermenisi, Rumu, Arabı vb. Sizce hakları var mıdır?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• böyle düşünecek olursak Türkler 3 kıtada hak sahibi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet var benim ırkım başka ama Atam aynı zamanda bir çok yakınım bu memleket için kan döktü savaştı bir Türk kadar bence benim gibi başka ırka mensup insanların da hakkı var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır bizim devletimiz biz kurduk burayı kimsenin hakkı yok eğer isteyen olursa hakkını veririz ama başka türlü

1|0
    0|0
  • Hayır nedenler çok ben canımı kanımı döktüğüm yerlere onlar toprak deyip geçicekler biz bedel ödedik ödemeye de her zaman hazırız onlar gereksiz biz bize yeteriz

1|0
    0|0
  • Var ama yönetme hakkı yok

1|0
    0|0
  • bu ulke şehıt kanlarıyla bedelı ödenerek alınmıstır şu an burda yşayanlar dışında kımsen hak talep etme hakkı yoktur

1|0
    0|0
  • Hakkı olan vardır tabi. Bizlerden önce belki geçmişte yaşayıp soyları kuruyan bir sürü ırk var

1|0
    0|0
  • O zaman herkes kardeş gibi yaşıyormuş ama... Herkesin savunma ve söz Hakkı vardır. Ayrıca toprak Hakkı hiçkimsenin yok

1|0
    0|0
  • Benle ayni yerde yasayani ayni irktan gorurum

1|0
    0|0
  • kesinlikle vardır yoksa o ülke fazla dayanmaz

1|0
    0|0
  • Ne ararsan var yakında biİ topraklarımızdan ederler

1|0
    0|0
  • suriyeliler hariç evet.

1|0
    0|1
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Hayır Yok

1|0
    0|0
  • o zaman dunyanın her bölgesınde yaşayan türkleri kovsunlar türkiyeye göndersınler nasılsa oralarda yaşamaya hakları yok ayrıca çok gençsın gençlıgın verdiği heyecanla insanları tanımamanla söyluyorsun bunları

0|0
    0|0
    • Var mıdır yok mudur bunu soruyorum beyefendi . Düşünce belirtmedim

• ya ben kürdüm asla kendımı dilimi örf ve adetımı ınkar etmem ama bu vatanda doğdum burda yasıyorum benım babamda öyleydı dedemde onadan öncekılerde öyleydı benden sonrakılerde öyle olacak ve senın hakın oldugu kadar benımde hakım var ayrıca hiç bir zaman kımseden hak istemem kımseyede hakkın yok demem çünkü ben karşımdakını ırkına göre degıl insanlıgına göre degerlendırırım

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmalı bu dünya hepmizin

1|0
    0|0
  • Bu dünya hepimizin

2|0
    0|0
  • hayır. o zaman osmanlının bir zamanlar hüküm sürdüğü yerlerde bizim olsun

1|1
    0|0
Yükleniyor...