Erkek kardeşimle anlaşamıyorum?

14-15 yaşında işte 3-4 yaş var aramızda. Küçükken felan korkardı şu son 6 yıldır boksa gidip geliyor ben gözünü kırmışım sözde işte annemde erkek çocuğudur pısırık olmasın dövme bilmem ne felan diye dye şimdi gücüm yetmiyor ne dayakta ne lafta Allahım bide egoist ukala pislik bencil. Sevmiyorum bu huylarını şu son zamanlarda işkence yapmak istiyorum. Annemle babam sen ablasın şöyle davran alttan al diye diye bu it kendini nimetten saymaya başladı bugün az kalsın erkek arkadşaımın olduğunu öğrenecekti kim lan o felan diye diklendi bir yalan uydurdum umarım Allah affeder :( Erkek arkadaşımda sana elini kaldırıyor sözünü dinlet ablasın küçük düşürüyor otur konuş ailenle yapmasın bunları bacak kadar çocuğa söz mü geçiremiyosun felan diye kızdı. Ve diğer arkadaşlarımda aynı şekilde ablasın kızsın bide nasıl yönetemiyosun felan dediler ya napayım bununla bilmiyorum en ufak şeyimde annemlere söylerim diye tehtit ediyor bugünde öyle yaptı ben korkmuyomuş gibi davrandım da söylemedi şuanda babamla yalnızlar ya söylemişse diye düşünüyorum. Ooff lütfen biri bişi söylesinn

0|0

Erkekler Ne Diyor 7

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...