Erkek kardeşimle anlaşamıyorum?

14-15 yaşında işte 3-4 yaş var aramızda. Küçükken felan korkardı şu son 6 yıldır boksa gidip geliyor ben gözünü kırmışım sözde işte annemde erkek çocuğudur pısırık olmasın dövme bilmem ne felan diye dye şimdi gücüm yetmiyor ne dayakta ne lafta Allahım bide egoist ukala pislik bencil. Sevmiyorum bu huylarını şu son zamanlarda işkence yapmak istiyorum. Annemle babam sen ablasın şöyle davran alttan al diye diye bu it kendini nimetten saymaya başladı bugün az kalsın erkek arkadşaımın olduğunu öğrenecekti kim lan o felan diye diklendi bir yalan uydurdum umarım Allah affeder :( Erkek arkadaşımda sana elini kaldırıyor sözünü dinlet ablasın küçük düşürüyor otur konuş ailenle yapmasın bunları bacak kadar çocuğa söz mü geçiremiyosun felan diye kızdı. Ve diğer arkadaşlarımda aynı şekilde ablasın kızsın bide nasıl yönetemiyosun felan dediler ya napayım bununla bilmiyorum en ufak şeyimde annemlere söylerim diye tehtit ediyor bugünde öyle yaptı ben korkmuyomuş gibi davrandım da söylemedi şuanda babamla yalnızlar ya söylemişse diye düşünüyorum. Ooff lütfen biri bişi söylesinn

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Açıklarını ara şantaj yap açık ve net ne kadar dogru olur bilmiyorum ama denemelisin dedigimi uygula rahata ereceksin 😃

1|0
    0|0
    • nasıl yapacam ki bunu? kızlarla bile ilgilenmiyor

• deneyecem teşekkürler :)

• Yardimim dokunduysa ne mutlu bana

Erkekler Ne Diyor 7

• Anlaşır gidersin.

0|0
    1|0
  • Geçmiş olsun ailen ve birazda senin sayende tepenize çıkartmışsınız. Döver bu seni bu seneden başlamak kaydıyla.

1|0
    0|0
  • ne kadar güçlü olduğu önemli değil ağzına çakacan sinirli bir şekilde iki tane korkacak ona güçlü olduğunu hissettirme

1|0
    0|0
    • ya annem araya giriyor abi nasıl döveyim ben bunu benim boyumda bide eşek :(

• tipik günün ergeni dir laf anlamaz o yaşlardaki kimse.

• haklısın aynen öyle abi

• Cami avlisuna birak icine de para koy ki geri getirmesinler

1|0
    0|0
  • Sorun ne hangi konularda kavga ediyorsunuz?

1|0
    0|0
    • abi iki lafının birinde hakaret ediyor lanlı lunlu konuşuyor işte küfürlü konuşuyor saygısızlık yapıyor ota boka tartışma yaratıyor babamda dahil herkesin sinir sistemleriyle oynayıp dellendiriyor ve bundan zevk alıyor

• Baban neden uyarmıyor kardeşini?

• uyarıyoorr ama arlanmıyooor inatçııı

• sende onun açıklarını bul şikayet et hemen anında şikayet et

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler bir müddet sonra korumacılık duygusuna bürünüyor. Yapabileceğin bir şey yok. İleri de bu karakteri işine yarayacak bu yüzden pek fazla mesafe koymamaya çalış. Sadece, pek fazla duymamazlıktan gel ve umursamamazlıktan gel. Başka yapabileceğin bir şey yok. Anne ve babana bu konuyu gizli gizli açabilirsin. Rahat edemediğini, rahatsız olduğunu ve arkadaşlarının bu şekilde yorum yaptığını belirt. Kendilerine destek çıkmasını söyle. "Ablan haklı," - "Ablana karışma" gibi söylemler de bulunursa, yumuşar :) Tek başına halledebilecek bir olay değil. Ergen şu anda.

1|0
    0|0
    • ettiği her hakerete küfüre kulak mı tıkayayım? zıtlaşıyor milletin içinde yapıyo bide bunu

• Annen halleder o zaman. Allah yardımcın olsun :)
      Babaya çekmesini engellemek lazım :)

• annem mi? beni suçladı salla

• Seni sayması için önce ailenin seni ona saydırması gerek..
    Milletin demesine bakma..
    Senin annen baban öyle diyorsa çocuk seni zaten saymaz..

1|0
    0|0
    • annemlere ne diyim peki?

• Onun karşısında sana bağırmasınlar.. O senin ablan düzgün konuş demeliler mesela..
      Seni saydırmak onların işi senin değil..
      Çünkü kardeşin seni değil onları dinler..

• annem bunu söylüyor babamda kaba bir dille söylüyor öyle bişi yaptığında ama işte ooof

• Ergen tripleri sabret iyi abla rolü oyna

1|0
    0|0
  • Flört ediyorsunuz, bu sorun değil ama yalan uydurdun allah affetsin helal

1|1
    0|0
    • flört? :D sevgilim. 7 aydır beraberiz. Canım yazmıştı facebook lite sağolsun bildirim gönderdi -_- oooff

• Yetiştirilmenizde sorun var. Sen de kavgadan gürültüden uzaklaş, onu umursamadığını hissettir, senin hayatının onu ilgilendirmediğini söyle ama zor sen de o da biraz akıl bakımından nasıl desem...

• ? söyle söyle

Yükleniyor...