Para mı, kız bulup evlenmek mi?

beyler elimdeki imkanlarla köşeyi dönme şansım var, kazancım iyi sayılır ama daha da artması mümkün. sadece biraz zaman gerek. evleneyim mi yoksa kazancımı daha da artırayım mı? siz olsanız hangisini seçersiniz. yaş da geçiyor. evleneceğim kişiyle yaş farkı açılsın da istemiyorum ama kararsızım. eğer evliliğe gidersem bunlarla uğraşacak fırsat zor bulacam. ama evlenmezsem kazancım artacak ama yaş farkı da açılacak napcamı şaşırdım akıl verin. yaş 30.

• paray boşver evlen gitsin.
    33% (6)29% (2)32% (8)Oy Ver
  • evlilik kaçmıyor, paran oldu mu yaşın ne olursa olsun her türlü kucağına gelir kızlar.
    67% (12)71% (5)68% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
fgj
fhghj

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Paran varsa kızlar zaten gelir o tip kız çok o yüzden para kazan

0|1
    0|0
    • o tip kız çok derken onları aşağıladın mı yoksa ben mi öyle anladım?

• aslında dediğin doğru ben de bu durumu anlamıyorum ama millet inatla paran oldu mu her türlü kız bulursun demeye devam ediyorlar. kız beni sevmedikten sonra param olsa ne yazar dimi?

En İyi Erkek Görüşü

• Paran ne kadar çoksa alacağın kızın kalitesi de o kadar iyi olur.

0|0
    0|1
    • 3ay

bence ters orantılı şekilde kalite düşer :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence evlen zaten kazancın yetiyormus daha fazla parayi napacaksin yaşında 30 olmuş para kazan her türlü kızlar gelir diyen arkadaşlar siz öyle bir evlilik ister misiniz paranız için ben istemem

0|1
    0|0
    • fazla mal göz çıkarmaz asgfdh.
      henüz 19 yaşındasın hayatın içine girmediğin için paranın önemini bilmiyosun.

• Olabilir parayı pek onemseyemiyorum bu kadar abartilmasini da saçma buluyorum napcan çok parayı yetecek kadar olsun yetiyo zaten :D

• Zihniyetine tüküreyim

0|0
    0|1
  • Ya zaten evlenmeyi dusundugun kişi de senin köşyi domeni bekler yani sonuçta evlendikten sonra daha iyi bir hayat çekmek için o yüzden boşver parayi kir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...