İnsan gibi yaşamayı özledim insan gibi muhabbet etmeyi gülmeyi rahat rahat yemek yemeyi size göre sıradan şeyler demi?

Hayatta ihtiyacımdan olanın fazlasını hiç istemedim üvey bir ailem var ve artık kafam kaldırmıyor mal mal muhabbetler sürekli kavga vs artık susuyorum toplasan 10 kelime den fazla konusmuyoruz evde 2 senelik okul bitirdim evden ayrılmayı düşünüyorum sizce nasıl bişey yapabilirim artık yediğim yemek bile rahatsız ediyor bu evde beni ve ben yıktım bitirdim tüm hislerimi bitirdim aklımda yaşayamazsamda ölür giderim artık hayataın kanunu bu değil mi gereginden fazla güçsüz olanlar ölüyor hep elinizdekilerin kıymetini bilin...

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• gidip bir yerde çalışıp kendine 0 dan zor da olsa güzel sana ait ve içinde mutlu ve huzurlu olduğun bir hayat kurabilirsin.. bu düşünce ilk olarak korkutur insanı.. ama zaten insan bilmediği şeyden tarih boyunca korkmuştur.. en kötü işe girsen 1300 tl alırsın 1 göz oda bulup kendine 50-600 tl ye kalabilirsin ve bunlar eşyalı da olabilir. bir kaç sene içerisinde mali durumunu toparladın mı düzgün bir yere de çıkabilirsin.. ve o en kötü evin sana verdiği huzur bile aslında o kaldığın konuşamadığun rahatsız olduğun ewden iyidir.

0|0
    0|0
    • hagni şehire gitmeliyim

• tamam cok teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Madem eğitimin de var, yaşın da müsait zaten ayrıl gitsin. En azından biraz uzaklaşmak iyi gelecektir.

0|0
    0|0
    • ne tür bir işte çalıaşbilirim onu düşünüyorum bide hangi şehir oda var

• Eğitimi ne üzerine aldın? Valla nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama Ankara ve Istanbul'da aç kalmazsın. Onu biliyorum

• Bu sene bitsin okulum bende evden ayrılacağım benimkiler öz olmasına rağmen kaldıramıyorum artık gezip tozup eğlenme zamanım çok bunaldım senin gibi

0|0
    0|0
  • Fazla duygusal olma bence

0|0
    0|0
    • acı cekiyorum duygusallıkla ilgili bişey değil

• Çok daha kötü durumda olanlar var üstelik sen okulunu bitirmişsin

• ne kadar zmandır üvey aile yanındasın

0|0
    0|0
    • baya uzun bir zamandır

• oda mantıklı aslında

• yani mantıklı bence

• Yaşadığın şehirdeki pansiyonları falan araştrabilirsin. Sonra da minimum asgari ücretli bir işe girerek hayat mücadelesi verebilirsin. Bu esnada da açıköğretimden iş güvenliği okursun. Okul bitince de İGU olarak aylık minimum 3000 lira maaşla hayatına devam edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Çalışacak durumun var mı? Kendini idare edebilir misin? Beraber eve çıkabileceğin arkadaş vs. varsa kolay olabilir?

0|0
    0|0
    • çalışırım neden çalışmayım ki

• O zaman iş bularak bir adım at bakalım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...