bir insan devamlı kandırılıyorsa ve bu ülkeye zarar veriyorsa ama yine millet ondan vaz geçmiyorsa buna ne denir?

Evet cevapları bekliyorum samimi olursa sevinirim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• celladına aşık olmuşsa bir millet,
    ister ezan ister çan dinlet.
    itiraz etmiyorsa sürü gibi illet,
    müstehaktır ona her türlü zillet

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben şunu merak ediyorum 10 yıldır cemaatle iç içeler. Kandırıldık diyor ama hakimi savcıyı öğretmeni polisi görevden alıyor tutuklatıyor. Eğer yanlışsa, beni kandırdılar diyip işin içinden sıyrılamazsın. Sen de cemaat kada suçlusun. Konu darbeydi ama meydanlar akp tayyip mitinglerine dönüştü. Bence halk din olgusuyla sömürülüyor

1|0
    0|0
  • Kandırılan kim?

1|0
    0|0
    • Binlerce memur hakim savcı bir anda bir günde nasıl bir araştırma yapılıpda açığa alındı kim zamanın da yerleştirdi bu insanları devletin sinir merkezlerine kim sebep oldu bu darbeye ya da teşebbüse neyse ya arkadaş zaten yorumda güzel bir söz paylaşmış o söz her şeyi anlatıyor

• Görmek istediğin gibi görüyorsun. Her ülkenin içinde (ABD hariç) uyuyan bir terör vardır. Bu olay hangi parti gelirse gelsin olacaktı ülke geliştikçe anladılar biz artık Türkiyeyi elimizde tutamayağız bir darbe yapalım ve tekrar eskideki gibi elimizde dursun bu hep böyle tekrar tekrar olacaktı. İşte o açığa alınanlar var ya onlar uyuyan şerefsiz tayfa. İçinde suçsuz olarak yargılananlar vardır bu kişiler lafım yok. Anla işte güzel ülkemde ne kadar şerefsiz köpek var gör.

• Hipnoz veya aşk kesinlikle ikisinden biridir.

1|0
    0|0
  • Celladına aşık olma

Psikolojide

Stockholm Sendromu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...