Neden solcuları ya da sağcıları sevmiyorsunuz?

Bu arada verilen cevaplarda küfür olmazsa sevinirim

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Solcuların sevmediğim kısmı: bazıları (yarısı felan diyim) parti düşmanlığıyla din düşmanlığını ayırt edemiyor. Akp yi sevme eyvallah da benim örtüm üstünden niye siyaset yapıyorsun? Ayrıca saçma sapan her şeye inanıyorlar ve ortalığı kızıştırmak için yalan üstüne yalan atıyolar. Atatürkçülük adı altında şuursuz şuursuz hareket ediyorlar. Ayrıca hiç dönüp kendilerine bakmadan ona buna çamur atıyorlar.

Sağcıların sevmediğim kısmı: kendi gücünün kendi iradesinin farkında olmadan beynini bir kenara bırakıp padişahçılık oyunu oynamaları. Bireysel düşünceden yoksun özgün iradeden habersiz ne denirse yapıyorlar. Sonra koyun deyince de kızıyorlar. Onların başındaki katiyyen yanlış yapamaz. Sorgulanamaz sorgulanması teklif dahi edilemez. Ayrıca Allah diyen herkese istisnasız aldanmaları. Allah diye diye bomba yağdırdılar kafamıza. İnsan biraz basiretli olur ya. Bu ülkede ateist adam bile babasına çaktırmamak için cumaya gidiyor. Her Allah diyene ülke makam mevki verilir mi?

Tabi bu bütün sağcılar ve bütün solcular için yapılmış genellemeler değil. Belli gruplar için düşüncelerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kanka yetiştirilme şekli ile alakalı insan işte hayvan sürüsü gibi hangi sürüye dahilse öyle oluyor :D

1|0
    0|0
  • İnsanına göre değişi bu sevdiğim solcuda var sağcıda.

1|0
    0|0
  • Solcular çok okur. Okudukça bölünür.
    Sağcılar da az okur. Çok okumuş gibi kafa şişirir. Gericidirler.

1|0
    0|0
  • Çok geri kafalı bir bölünme bu. Sağcılar solcular yapanı yok etme peşinde, solcular sağcıları

1|0
    0|0
  • Solculuk ve sagcilik cok farkli şeyler biri digerini sevmek zorunda degil saygi duymasi lazim.

1|0
    0|0
  • Ben solcu değilim ama ayrım gayrım yapan olursa bana ve benim gibi insanlara saygı duymayan olursa her şey olur

1|0
    0|0
  • ama çok ilginç beraberlik ve birlik yaşıyor birbirine iade etmiyorlar solcu farklı ve sağcı farklı özellikler var beni anlamadığı şu neden kardeşlik yaşam bilmiyorum onu kızıyor olsaydı çok farklı yaşam olur bence.

1|0
    0|0
  • İnsan seçmem, severim. Yeter ki karakterli olsun.

1|0
    0|0
  • İnsana benzerse seviyorum şayet benzemese sevemiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sevmemek değildir bu. Tabi ki herkes farklı düşenceler de olabilir ama bunu karşıdakine zorla kabul ettirmeye çalışırken böbürlenerek ben sağcıyım ben solcuyum derse yanlış burada başlar.

1|0
    0|0
  • Solcuyum kalp soldan atar

1|1
    0|0
  • Niye sevmeyelim yahu

1|0
    0|0
  • Her iki tarafında iyisi olduğu kadar kötüsü var, genel sevmiyorum diyemem

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...