Bir insanın sosyal medya hesabına bakıp kişiliği hakkında yorum yapabiliyor musunuz?

Mesela dekolteli resim koyan kızlar hakkında ne dusunursunuz. ya da instagram hesabını bir gizleyip bir açan insanın gerekçesi nedir sizce ya da psikolojisi nasıldır?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiliğini bilemem ama fikir sahibi olabilirim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hesabını bir gizleyip bir açan insanin sevdiği vardır onu takip etmiyordur bir umut belki stalkluyordur diye arada bakması için acar bence. Yani tanımadığı insanalar görmesin diye kapar ama o görsün diye de arada acar

0|0
    0|0
    • Uzaktan tanıdığım böyle bir kız var. Şans eseri gordum instagramda. Kız yurt dışında olunca dikkatimi çekti. Sonra hesabını bir gizli yapıp bir açtığını farkettim anlamadım. Peki tamamen açan ya da tamamen gizli tutan iki kız hakkında ne dusunursun?

• He sen dekolteyi ve açıp kapamayı aynı kişi için mi sordun. O sevdiği insandan dolayı değildir dekolteli fotoğrafları vardır ailesi görsün istemiyordur ya da arada beğeni hilesi veya tag atıyordur beğeni gelsin diye açıp kapıyordur sonra tanımadan yorum yapamam. Tamamen açık veya kapalı tutan da net bellidir gizlilik. Herkesin fotoğrafını görmesini istemez

Erkekler Ne Diyor 4

• dekolteli foto koyuyorsa vücudundan memnundur ve göstermek istiyordur bir sakıncası yok

0|0
    0|0
    • Peki bir erkek olarak öyle biriyle ciddi bir ilişki düşünur musunuz? ya da öyle birine aşık olur musunuz?

• iş ciddiye binerse uyarırım dinlemezse ciddi falan düşünmem kimse benim ciddi düşündüğüm bir kızın resimlerine bakıp fantazi kuramaz çünkü

• Yapıyorm ve genelde yaptığım tahminler doğru çıkıyo ilginç

0|0
    0|0
  • İyi analiz ederim.

0|0
    0|0
    • Mesela instagram hesabını bir gizli yapıp bir kapatan kız hakkında ne dusunursunuz?

• Burdan söyleyemem :D şeyim müsade etmez.

• Yapmacık olduğunu anlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayir, yapamiyorum.
    Beni ilgilendirmez dekolte resim koyarsa koysun bana ne bu çok normal oyüzden bişey düşünmem.
    İnstagram hesabini bir gizleyip bir açanin benim gibi psikolojik sorunlari olduğunu düşünürüm.

2|2
    0|0
  • Yapabildigini sanan cok

0|0
    0|0
  • Foto'Dan vs degilde durumlarından , Biyo bölümünde kısacıkta olsa o kendini anlatmasından genel kültürünü vs insan görebiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...