Sosyal fobı mı olusuyor bende?

ınsanlar bana tuaf gelıyor, kendımı yabancı hıssedıyorum kendımı toplumdısı hıssetmeye basladım neden bole oluyor nasıl duzelcem ben

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Aynı ben la.😟

0|0
    0|0
    • :( napcaz bole ya

• 3ay

#GizliSoruyuSoran Kardesim sosyalfobi bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Bicok psikiyatriye gittim, bircok ortama girdim yenememistim. En son gittigim psikiyatri sosyalfobinin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan sosyalfobin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var sosyalfobinin.

• 3ay

@muratalkann94 kardeşim benden 300 km uzakta oturan bir kıza aşıgım 6 senedir ilişkim var ondan başka birçok kızla sevgili oldum fakat aklımda kalbimde o kızda seneden seneye görüşüyoruz saçma bir ilişki takıntılık var

En İyi Erkek Görüşü

• insanların iki yüzlülüğünü gördükçe soğuyorsun çok normal günümüzde genel olarak durum bu zaten

0|0
    0|0
    • cok sogudum abı harbıden cok sogudum ınsanlardan

• insanlara muhtaç değilsin böyle gör sana yanlış yapanla ayır yollarını korkma hiç değilse özgüvenin sağlam olur

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir başlangıç olabilir insanların yanında çekiniyorum birden fazla kişi varsa yanında konuşamıyorsan etrafındaki insanlardan rahatsız oluyorsa sanki herkes sana bakıyomuş gibiyse olabilir :l

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sosyal fobi başlangıcı yardım Almanda fayda var

0|0
    0|0
Yükleniyor...