Asosyal, utangaç erkek kardeşime otelden kız ayarladım ama "abi sen olmadan yapamıyorum" diyor?

Ben otelde çalışıyorum arkadaşlar 17 yaşında bir erkek kardeşim var buna açılsın insan görsün mutlu olsun diye turist kız ayarladım dün kızla buluşturdum utanmış hiçbir şey yapamamış. Bana abi sen olmayınca utanıoyrum diyor. Zaten iğrenç bir durumun içindeyiz daha ne yapabilirim ki? Kızı koynuna ben mi sokucam başlarını mı beklicem? Kardeşime nasıl yardımcı olabilirim?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Video falan izlet bak millet neler yapıyo sende yaparsın çok tatmin olacaksın de. Ben yanında mı olucam çocuk musun sen bak kaç yaşına geldin de

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alkol içsinler beraber en azından sarhoşlugun verdiği cesaret olur

0|1
    0|0
  • Senin seks hayatın nasıl peki?

0|0
    0|0
    • Burada mesele benim seks hayatım değil.

• 25 hayır değilim fakat yattığım erkeklerin çoğu boşaltamadı bile beni. Evet aşırı zevkli ama içimdeki o azgınlık o şiddetli ateş sönmeden hemen bitirdiler hep bir rahatlama aaa tamam tatmin oldum düşüncesi hiç olmadı.

• Abla benden 5 yaş büyüksün yaa. Türkiyede erkekler için seks girmek çıkmak boşalmaktır. Hiç karşıdakini düşünmek yok. Ben dediğim gibi çok geç boşalırım kendimden çok karşımdakini düşünürüm. Zaten anlamıştım böyle saldırgan olmandan hiç iyi becerilmediğini. Ne diyeyim umarım karşına bencil olmayan erkekler çıkar.

• İğrençsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...