Yeni evlisiniz eski sevgiliniz sizinle görüşmek istiyor ısrarla, görüşür müsünüz?

Onunla görüşmeyi kabul eder misiniz ki önceden çok seviyordunuz...

0|1
40|64

En İyi Erkek Görüşü

• Sevseydim bitmezdi. Kabul etmem. Beni evliliğe ikna olacak kadar kendini sevdiren bir kadın bulmuşsam diğeri önemsiz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Görüştüm ama sonradan çok pişman oldum.

1|0
    0|0
    • Ne oldu buluşunca

• Şiddet kısmini hallettik açıkçasi çok mutlu bir evlilik değil ama artık çocuk var boşanmak zor yani bazi şeyleri görmezden duymazdan geldiğim surece yürüyor.

• Evet malesef öyle olması gerekiyor umarım daha iyi olursunuz sende bidaha hata yapmazsin teşekkürler yorumun için..

Erkekler Ne Diyor 63

• Görüşme !

1|0
    0|0
  • sen ne diyon beeee türkiyede böyle bir , şe yap seni kafanı koıparırlar p*ezevengmiyiz biz madem eski sevgilini unutmayon niye başkasıyla evleniyon

0|0
    1|0
  • Sahi; aldatma değil miydi o?

0|0
    0|0
  • Hayır ne münasebet görüşeyim ki..

Hiç bir sebep olamaz görüşmek konuşmak için.

1|0
    0|0
  • Yeni nesil ors.. anneler bunlar.. Yazık

0|0
    1|0
  • hayır tabi ki...
    hayatımda biri varsa zaten eskisi diye biri kalmamıştır...

0|0
    0|0
  • Evli olsam bırak sevgiliyi eskiye dair hiçbir şey kalmaz hepsini gömmüş olurum. Ne rahatlık bu Görüşelim mi görüşmeyelim mi kararsız kaldım. Milletin midesi ne geniş arkadaş anlamak mümkün değil...

0|0
    0|0
  • Tabii ki de hayır -.-

1|0
    0|0
  • Yok onu bir geçecek yok öyle bir dünya

2|0
    0|0
  • görüşmem

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hayır görüşmem

0|0
    0|0
  • Hayır,
    Görüşmem

0|0
    0|0
  • Bu o ana kadar yaşanılan duruma bağlı.

0|0
    0|0
  • Oha.

Evlendikten sonra artık sevgisi mi kalmış bu durumun. İnsanda onur denen bir kavram var. Hani bizi diğer canlılardan ayıran. Onu hatırlatırım sana.

1|0
    0|0
  • Telefonda görüşürüm sadece; o da meramını anlamak için... Hayatta riskleri minimalize etmekte fayda var...

0|0
    0|0
  • eski gitmiştir

0|0
    0|0
  • Onunla görüşecek olan kişinin hiç evlenmemeli
    Evlenmişsen her şeyi unutacaksın

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki

0|0
    0|0
  • senın aklın halen onda gıbı gelıyor bana ama sacmalama evlenmıssın gecmısı sılmıssın bır daha gecmıse donmeye calısma yazık edersın evlılıgıne kocana

0|0
    0|0
  • Yok oyle biri apla

0|0
    0|0
  • Görüşmem. Eşime saygım olur.

0|0
    0|0
  • evet hatta görüştüm bile

0|0
    0|0
  • görüşürsen yatacaksın yatarsan alışacaksın sonrasında duyulacak aile huzurun bozulacak kocan basacak sonra kadına şiddete hayır

0|0
    0|0
  • görüşemez bitmiştir herşey

0|0
    0|0
  • Gider iki tokat atarim 😉

0|0
    0|0
  • Aldatacanmi?

0|0
    0|0
  • Yahu bende bunu cozemedim. Ayni seyi esin yapsa nolur?

0|0
    0|0
  • Eski bile olamaz evlendikten sonra hiç kimsedir benim için.

0|0
    0|0
  • Hayır görüşmem zamanında yaşanmış bitmiş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 39

• İki erkek zor gelir sana

0|2
    0|0
  • Görüşmek isteyemez çünkü ulaşamaz, diyelim ulaştı tabiki de görüşmem ve bunu saklamak da iyi bişey değil eşime anlatırım. sonradan öğrenirse suçsuzken suçlu duruma düşer insan öyleleri yüzünden

1|0
    0|0
  • Görüşme amacı belli artık rahat rahat.. neyse görüşmem büyük konusmayım amacı ortadadir ben eşimi düşünürüm sevmesem bile onu ona yapamam..

1|0
    0|0
  • Önceden çok sevmiş olsam bile eşimin yerine koyardim kendimi acaba çok sevdiği bir kızla gorusse ne kadar doğru olurdu? O yüzden buluşmazdım

1|0
    0|0
  • hayır aklı basına yenimi gelmiş

1|0
    0|0
  • Asla gorusmezdim düşün eşin öyle bişey yapıyor ne yapardın yani ben olsam eşinin yerinde bunu duysam bırakırım seni

0|0
    0|0
  • Öncedendi o... esine sevgiyle bagli hicbir kadin görüsmez boyle bir durumda.. Eger görüsuyosa pamuk ipligine baglidir evliligi

0|0
    0|0
  • Ooo işin içinde evlilik var görüşmem herhalde.

1|0
    0|0
  • Hayır. Hayatıma kim girdiyse o artık

1|0
    0|0
  • Gorusmem tabiki asil soru hala sana nasil ulasabiliyor buna nasil izin veriyosun evli bir kaidna yakismicak hareketler

0|0
    0|0
  • töbe töbe zamanında iyi bişey yapsa onla evli olurdum sonuçta yapmamış demek bana bunu teklif dahi edemez

0|1
    0|0
  • Görüsürum deliyim ben 😊

0|1
    0|1
  • hayır tabi ki evlenmişsin sonuçta o sana aynı şeyi yapsa hoş olur mu? hadi art niyet olmadan görüştün ve biri gördü bu durumu nasıl açıklayacaksın her ne olursa olsun sen bir insanla bir ömür bir yola baş koymuşsun bırak düşünmeyi onunla konuşman bile çok çirkin

0|0
    0|0
  • Görüşmem.

0|0
    0|0
  • İşim olmaz, çok yanlış görüşmek

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • eski sevgilim yok :)

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra eşime böyle birşey yapmam

0|0
    0|0
  • Hayır görüşmem

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • Görüşmem, bu eşime ihanet olur.

0|0
    0|0
  • yeni evliysem eski sevgilim benimle görüşmek istiyorsa asla görüşmem adı gibi o eskide kaldı yeni hayatımın temellerini sarsmak asla istemem

0|0
    0|0
  • Hayır görüşmem. görüşen birini de kınarım. eğer çok sevdiysem ve eğer o da çok sevdiyse yanımda başkası değil de o olurdu. amacı ne ola bilir ki artık. kendimi eşimin yerine koyarım. bana yapılmasını asla istemeyeceğim şeyi ona yapmam

0|0
    0|0
  • Onu söylemeye cesaret bile edemez

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Aynısı birebir başıma geldi ve görüşmedim. Doğru birşey olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • Aslaaaaaaaaa bu hataya düşme!

0|0
    0|0
  • Görüşmem

0|0
    0|0
  • Önceden sevmiş ve yeni evli olsam asla görüşmezdim