Düzenli bir işi olmayan ama 4 küsür bin tl geliri olan 30 yaşında biri sizce evlenebilir mi?

son 2 senedir internet işleri kovalıyorum bir websitem var ve özel bir şirket tarafından reklam alıp gelir elde ediyorum. yani bütün gün evdeyim 4 küsür bin lirayı buluyor aylık kazancım.
sizce kızlar böyle bir eş ister mi yoksa dışarda özel sektörde patronlara eşek gibi çalışarak 1500 liraya talim mi olmalıyım?
Bir de evleneceğim kızın babası ne iş yapıyorsun derse ne demeliyim :)

Güncellemeler:
fdhfd
rty

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu millet tutturmuş sabit maaş sabit maaş :) onlara göre hayat ömür boyu emir altında milletin ağız kokusunu çekmekte :) bana göre kendi işini kurmak :)

0|1
    0|0
    • bu ülkede sorun şu, herkes işin kolayına kaçarak yüksek paralar kazanmak istiyor. böyle bir dünya yok :) sabit maaşa talim olan adam düşük paralar kazanmaya mahkumdur. ben kazanırım senede 50-100 bin lira. o kazanır 20 bin lira. benim çalışmama bağlı olarak benim 1 senede kazanacağım parayı o 4 senede ancak kazanır. kimse bunları hesap etmiyor. en kıymetli şey zamandır bu dünyada.

• Kesinlikle :D istediğin zaman istediğin yere git tatilini yap istediğin saatte uyan istediğin saatte yat :)

• Çevremdeki akrabalar beni hep evde görüyo, üzüntülü gözlerle bakıyolar işsizim sanıp :)
      ah bir bilseler kocalarının 2 katı para kazandığımı :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu paranın devamı yok o yüzden hayır.

0|0
    0|0
    • ne alaka 2 senedir kazanç sağlatıyor bana :)

• Avunma biçiminde göz yaşartıcı.

• avunma mı? enteresan :)

• Kendi işini yapman en iyisi bence

0|1
    0|0
    • Kızların çoğu doktor, mühendis, öğretmen gibi mesleklerden olmadığım için garipsiyor ama?

• Olsun çabuk farkına varmışsın Allah daha bol kazanç versin inşallah ne güzel kendi çabalarınla ulaşmışsın

• saolasın amin darısı senin başına. Beni bu yola götüren acımasız patronların tavırları oldu. Teşekkürlerimi gönderiyorum hepsine :D

• Ben tanıyorum sanki bu soruyu soran üyeyi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...