Annem çok açık giyiniyor?

Bu beni ciddi anlamda rahatsız etmeye başladı. Çok değişik sürekli dış görünüşü ile bir değişiklik yapıyor yarın bir gün botoks falan yaptırsa gerçekten şaşırmam. Yaklaşık 2 ay önce saçlarını pembeye boyadı babamla ne kadar rahatsız olsak da hevesini alsın diye sustuk bir şey demedik sonra yine saçlarını sarıya eski rengine boyadı. Çok kısa giyiniyor 50 yaşındaki bir kadının mini etek ve şort giyinmesini normal bulmuyorum şimdiye kadar sustum sustum dün patladım ''beni utandırıyorsun '' dedim evde büyük bir kavga çıktı. Siz şimdi annemi savunacaksınız ama kendinizi bir benim yerime koyun lütfen : okulda öğretmenimle bir toplantısı vardı üstüne askılı bir bluz ( tamam buraya kadar sorun yok ) altına sadece kalçalarını kapatan bir etek giyinmiş herkes anneme mal mal bakıyordu. Ne yapabilirim lütfen yardım edin annemle konuşmalımıyım?

0|1
14|38

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı zamanlarda insanlar erkek veya kadın herzaman aynı yemeği yemekten bıkar ve değişiklik olmasını ister. Sürekli olarak babanın ilgisizliği annenizi yıpratmış olabilir bu neden ile annenizde yeni ve farklı değişiklikler arayışı içinde olabilir emin ol ki gelip geçici bir durumdur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yorumları okudum karşı çıkan da var konuşun diyen de. Demekki sizin aile yaşantınıza uymuyor ki baban da sen de bu durumdan rahatsız olmuşsunuz karışma etme diyenleri duyma.
    Ben de yaşından dolayı olduğunu düşünüyorum. Hep birlikte konuşmalısınız ama güzel bir dille yoksa iş iyice inada biner.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Annen menapoza girmiş olmalı yanlış anlama ama baban onunla daha cok ilgilensin yani nasil anlatasamm... Yatak odalarinda daha cok vakit gecirmeliler bence ve senin konusman fayda etmeyebilir babanin ilgilenmesi daha hoş karşilanir sonuçta esi

0|0
    0|0
  • Kırkından sonra azanı tenesir paklar.

0|0
    1|0
  • Anneni kim savunacaksa o savunanlar da o şekildedir emin ol. Sen sonuna kadar haklısın. Otur konuş neden böyle yaptığını sor. Baban ne diyor ayrıca karışmıyor mu? Eksik şeyler var.

0|0
    0|0
  • babanin cozmesi lazim mevzuyu. teshir yapar gibi giyim olmaz evet acik olabilir ama senin bahsettigin ulke ve dinimiz standartlarinda fazla.

0|1
    0|0
  • Bir ayağı çukurda denilecek yaşta değil Fakat bu yaştaki bir insanın bu şekilde giyinmesi akla da mantıgs da uygun gözükmüyor. Kırkından Sonra azanı teneşir paklar dedikleri durum olmasın sonra... Haklısın ve kırıcı bir dille konuş onunla...

0|0
    0|0
  • Gençlere özeniyor, psikoloğa götürün.

0|0
    0|0
  • Değişik bir annen varmış

0|0
    0|0
  • allah yardimcin olsun. Belliki etrafa bir özenti var. Onunla konusmasi gerek kisi baban.
    yani cok abes davranislar bunlar

0|0
    0|0
  • Şu işe bak yav, kocası bile dert etmiyor kızı dert ediyor. Ne hallere kaldık.!. Yazık mk.

1|1
    0|0
  • Muhtemelen buldu ya da aranıyor..

0|0
    1|0
  • bekarmı anne

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • valla gerçekten utandırıyor ben bıle bır an senın yerıne koydum kendımı cok kotu bır durum mılletın o bakıslarını gordukten sonra cok kotu olur lan ınsan :(

0|0
    0|0
  • Karışma annene

0|0
    0|0
  • Bence yaşlılık kopmleksi başlamış

0|0
    0|0
  • Karışma kadına

0|0
    0|0
  • Bence konuş karşısına al deki birazcik kısa giyiniyorsun bende istemiyorum bunu nazik bir biçimde anlatmaya calis

0|0
    0|0
  • Bırak kadıncağız rahat etsin biri daha sormuştu tahrik oluyorum demişti

0|0
    0|0
  • Koca kadın anlayacaktır hatasını

0|0
    0|0
  • 50 yaşındaki bir kadına ne anlatabilirsin ki , konuşmanın sonu kavgayla bitecek

0|0
    0|0
  • Teyze biraz abartmış bence babanla arasında anlaşamadıkları sorun var

0|0
    0|0
  • Kadını rahat bırak :)

0|0
    0|0
  • Yaniyosa baban söndürsun

0|0
    0|0
  • Anlıyorum seni gayet net şekilde ama elden birşey gelmiyor baban ile ayrı sanırım

0|0
    0|0
  • annenin tercihi ne diyem

0|0
    0|0
  • Psikolojiktir bence o yaşta kadınlarda olur genelde ben daha yaşlanmanın gibisinden

0|0
    0|0
  • Güzel dille anlat babana söyle madem o da rahatsız o anlatsın

0|0
    0|0
  • Ona bunun utanç verici bir şey olduğunu söyle

0|0
    0|0
  • Wooww annene bir haller oluyor bnce menapoz ya da yaşlılık sendromu

0|0
    0|0
  • yaşlılık psikolojisi kabullenemiyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 13

• Sen kim oluyosun ki anenin giydigini elestiriyosun sen mi anandan ciktin anan mi senden. cok degil biraz haddinizi bilin

3|3
    4|2
    • kızdırmayın kucuk nışteyi:D

• Sen anneni temsil ediyosun annen degil o seni dogurdu sendegil

• Sen kim oluyorsun ki bana kafa tutarsin hatun derhal kellesi alina 😂

• yani mesela şort değil de genç kızlar giiynce bile kötü gürünen kalçalrını gösteren şortu giyerse garip olur ama kısa giymesi o akdar garip değil kadın gelmiş bu yaşa istediğini yapar ama giyimi öyle garipse deki garip duruyor uzun giy demiyorum ama oturaklı giy birazık daha zuzun giy vs de sert davranma

0|0
    0|0
  • Bu sizi ve babanızı bu denli rahatsız etmeye başlamış ise onu karşınıza alıp kavga etmeden ve kırıp rencide etmeden rahatsızlıklarınızı dile getirmeniz daha iyi olacaktır. Konuşmanın çözüm olduğuna fakat konuşma tarzınıza bağlı olarak bir çözüm olduğuna inanıyorum

0|0
    0|0
  • Sana kızmıyorum haklısın

0|0
    0|0
  • Konusmalisin tamam herkes özgür ama yaşına göre giyinmeyi de bilmesi gerekiyor. ona bir sinir tanı ya açık elbiselerin ya da ben de o zaman mecbur kapanmak zorunda kalicak

0|0
    0|0
  • Yaşlılığı kabullenemediği için yapıyor

0|0
    0|0
  • Yav he he

0|0
    0|0
  • Yani o senin annen diye ona karışamazsın ama uyarabilirsin sonuçta seni anlıyacaltır

0|1
    0|0
  • Hangi şehir

0|0
    0|0
  • giyer gezer sanane

0|0
    0|0
  • Babanın el atması lazım

0|0
    0|0
  • konuş deki annene kendine gel be kadın kan mı çıksın de

0|0
    1|0
  • Açık açık ona yakışmadığını sakin bir dille söyle. Belki işe yarar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...