Saçımı 0'a vurdurdum?

Arkadaşlar saçlarım uzundu hafif dalgalıydı bende internette gördüğüm saç düzleştirici krem i aldım ve dün uyguladım saç dümdüz oldu ama tüm canlılıgı gitti saçın yanık görüntüsü aldı saçıma ne elim ne tarak giriyor du bende gittim 0 a vurdurdum şimdi yine eskisi gibi canlı çıkarmı? yanık görütünsütü gider mi ve ne kadarda uzar?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• O aldığın krem markasi ne?
    Bazı kuaforler de uyguluyor saç duzletirici olarak. Ortalama 2 ay düz kalıyor

0|0
    0|0
    • dark and lovely kardeşim aynı kremden bahsediyoruz. Kesinlikle alma alıcaksan kimyasal

• kadir salon'da 100 tl krem fiyatı extra hizmet ücreti alıyor. Benim kendi saçımda kullanım hata filan olmadı eminim. Dün sürdükten sonra kremi tekrardan bu kremi kullananların fotoğraflarına baktım farkettiysen dikkatlı bakarsan saçlarında ki yanıkları farkedebilirsin krem saç derisine çok büyük zarar veriyor ve şu var bu kremi bir kere kullanırsan sürekli kullanmak zorundasın her 2-3 ay da bir düzelmez mecbur 0 a vurdurucan

• Anladım kardeşim çok sağol. adam çok iyi reklam yaptı kendini. küçücük yere randevulu musteri alıyor 😄

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...