Kapat

Rus erkeklerinin bu rahatlıkları nereden geliyor arkadaş?

adamın sevgilisi var daha dün seviyorum diyordu şimdi cevap vermiyor gidiyor başka kızla yan yana fotoğraf atıyor :D nerden geliyor bu rahatlık ya? ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Rus Kadınlarının erkek tercihleri olarak listenin en başında türkler var.
    Sebebi çok açık Rus kadınları rus erkekleri ile evlenir. Rus erkekleri hava soğuk olduğundan dolayı ısınmak için votka içer fazla kaçırınca hem kuş kalkmaz hemde anında sızar rus kadını türk erkeğini seçer türk erkeği ne kadar içerse içsin rus kadınını huzura kavuşturur. türk erkeği asla yorulmaz ve uyumaz hele hele kadın hem rus hemde güzelse.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevmiyorlar ki ingilizceyi geliştirmek için bir rusla yazisiyodum yav. ak bir gün bama yazıyo bir gün başkasına 😂" sen beni aldatıyon 😭 didim yalvardı sonra da :/

1|0
    0|0
    • ahahah aynı benim durum gibi :D şu an ben aynı bu durumu yaşıyorum :D görüldü atıp cevap yazmıyor valla :D :D başka kızla yan yana fotoğraf atıyor :/

• Ama tipi de iyidir pezonun karakter 0 😂

• aynen öyle 😂

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 24

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Rus erkeklerinin rahatlığını kadınlarının burda fuhuş yapmasından anlaman lazımdı onlar öyle adamlar rahat relax :D

1|0
    0|0
  • Rus erkeği işte😂

3|2
    0|0
  • Ne bekliyorsun ki allahın rusundan 😂

1|0
    0|0
  • Vay şerefsiz👀

1|0
    0|0
  • Sanki aynı şeyi turk erkekleri yapmiyor. :/ irk farketmez erkeklerin buyuk bir kismi ayni

1|0
    0|0
Yükleniyor...