Erkek olarak tek yapmanız gereken şey işinize bakmakken; bunu bile neden yapamıyorsunuz, sorununuz ne?

Kadınların tırnağındaki ojeden, sarı uzun saçından, mini eteğindenhemen or*spu diye yaftalar halbuki sanane ulan at kaf*sı. Giyimine karışır makyajına özel hayatına taciz eder yetmez tecavüz eder, o da öldürür; edemezse yine öldürür.
Genelleme yapma diye ühühü yapmak da hakkınız değil.

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın. İnsanların hayatlarına burnunu sokuyorlar. Ama bunu sadece erkekler değil, kadınlar da yapıyor. Malesef. Taciz, tecavüz, şiddete girmiyorum, onda zaten hepimiz hemfikiriz.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadın haklı dağılın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu toplumsal yanlış ideolojinin yarattığı birsey hep..

Erkeklere çocukken dahi büyüyünce çok can yakar dedirten zihniyet.. yetistirilme tarzı yanlış hep taviz.. oysaki erkek çocuklarıda disiplinde aynı kız çocukları gibi özenle yetistirilmeli.

Şöyle bir gerçek var ama.. bu erkekleri yetistirenler yine "Kadın"lar..

0|0
    0|0
  • genelle yapma demek hakkım değilse , çıplak gezip erkeklerin şeyini kaldırmayın L an o zaman

sonra beni S. K tiler

ne bekliyodun ki

1|0
    0|0
    • Sorun bir kadının çıplak geziyor olması değil, senin abazalığın.

• doğma büyüme istanbulluyum , senin yaşının var olduğu yıllar kadar yarı çıplak kadın görmüşlüğüm var , sorun ben değilim , sorun toplumun abaza olması , yoksa banane sen nasıl gezmişin ya da gezmemişin , neyse senle vakit kaybedemem by

• Yine bu tür bir soru daha. Bayanlara karşı hiçbir zaman kaba olmadım ve olmayacağım da ama zorla anlamak istemeyen tipler birisiniz galiba. Anlamadığınız şey şu: Bir konuda bahsedilen kümenin elemanlarının %100'ünü kapsamayan durumlarda kesinlikten bahsedemezsiniz hanımefendi. Ancak %50 ya da %60-70 gibi bir durumda "genellikle" diyebilirsiniz. Lütfen hiçbir şekilde dediğiniz şeyleri yapmamış birinin günahını almayın. Sakın yanlış anlamayın, aynı şekilde bayanlar hakkında kesinlikten ve bayanların hepsinin yapmadığı şeyleri söyleyen erkeklere de aynı şeyi söylüyorum. Umarım yanlış anlamazsınız. İyi günler

0|0
    0|0
  • Prim. exe loading % 99

0|0
    0|0
  • Ve bir feminist daha.. Abi sizin zihniyetler bir zahmet abd ye falan gitsin ya

0|0
    2|1
  • yok genelde o saydıklarını o... plar bizi tahrik etmek için yapar biz o.. plarla karıştıryoz işte karışıyo bazan

0|0
    0|0
  • aklı belinden yukarı çalışamayanlar için bunlar geçerli

0|0
    0|0
  • Her kadın anne olamıyor malesef 🙄

0|0
    0|0
  • Yuh mk bu vatan haini olmadığımız kalmış

0|0
    0|0
  • Ergen daha bu ne dediği belli değil yaşına bakılırsa kaale almamak lazım

0|0
    0|0
  • Biri şunu sevsin. Beyni sümük olup akmış bunun.

0|0
    0|0
  • Çünkü eşim yok :D

0|0
    0|0
  • ölelim biz

0|0
    0|0
  • valla kime sinirlendiysen iyi sinirlenmişin :D

0|0
    0|0
  • Kullanıp atmışlar seni acilen sevgiye ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • Valla ben bacım morospu demem ama giyene bakarım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Adam haklı beyler dağılın

0|0
    0|0
Yükleniyor...