Kıllar konusunda yardıma ihtiyacım var?

Ben 10 yaşlarındayken yüzme ve futbolla ilgileniyorum. bu iki sporda da kıl önemli bir faktör özellikle yüzmede. ben hem bu yüzden hem de görüntüsünden ve kendisinden rahatsız olduğum için kestim. ilk makineyle kesmiştim tüyleri, uzayınca bir iki kez daha makineyle kesmiştim ama tam kesemiyordu kökleri olduğu için batıyordu ve çoğalmıştı birazda. bende rahatsız olduğum için jiletin tersiyle tamamen aldım bu sefer de çok temiz ve pürüssüz olmuştu. böyle böyle yıllarca gitti özel zamanlarda aldım işte plaja giderken havuza giderken yazın şort giyerken vs ne yalan söyliyim en az 10 defa almışımdır jiletle. Birkaç ay öncesine kadar çok sert kalın ve fazlaydı kıllar. tabiri caizse sakal gibi olmuştu.

Bende araştırdım ve sonunda epilatör makinesi almaya karar verdim. ilk başlarda çok acıdı diz kapaklarıma zor gelmiştim ama kararlıydım bu işi halledicektim yaptığım şeyi temizliycektim. 2-3 defa aldım ve baya incelme olduğunu söyleyebilirim hatta limon tuz ikilisini de uyguladım sanırım o da biraz etki etti. şimdi sert uzuyor biraz kısa olduğu için sanırım sizce son bir kez daha epilatörle alıp 3 gün limon tuz yapsam iyi bir görüntüye kavuşur mu?

Güncellemeler:
Arkadaşlar lazer düşünmüyorum, sadece mahvettiğim şeyi düzelmek istiyorum
sadece normal olsun istiyorum..

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kıldönmesi olmadığına şükret. Lazer epilasyon?

0|0
    0|0
Yükleniyor...