Oğlumun garip tavırları?

Benim 18 yaşında bir oğlum var son günlerde bana çok yakın davranıyor sarilmalar masaj yapmalar falan simdi de anne senle tatile cikalimmi basbasa diyor yani hep böyle olsa neyse ama eskiden boyle degildi ne olabilir?

Güncellemeler:
Bu kadar iğrenç cevaplar geleceğini bilsem sormazdım içiniz fesat sizin...

0|1
15|41

En İyi Erkek Görüşü

• annesini kaybeden arkadaşı falan varsa ondanda etkilemiş olabilir. annenizin, babanızın kıymetini bilin gibisinden mevzular geçtirse aralarında...

1|0
    1|0
    • Hocam ne kadar saf ve temiz düşünmüşsünüz bu konuda vallahi tebrik ederim insanlığımdan utandım. peki basbasa tatil konusunu nasıl yorumluyorsunuz?

• Ben görüşünüze hayran kalmıştım hikaye troll zaten bu devirde bu saf düşünceye sahip biri nasıl algılıyor diye merak etmiştim ben kırdınız beni...

• @kereminthehouse troll olup olmadığını ben bilmem. ama ağır depresif durumlarda bu tür vakaların yaşanıldığı bir gerçek. ya da dediğim gibi tamamen sevgiyle alakalı bir durumda olabilir. en doğrusunu zihniyet sahibi bilir...

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruyu yazarkenki o yansıttığın iğrenç zihniyetin umarım farkındasındır. Benimde abim var, anneme sarılır doya doya öper... ayıp.

3|6
    0|0
    • Tebrikler duygularin tercumani olmus bir cevap verdin

• İyi de güzelim yani normalde bana karşı bile pek sicak degildir oğlum acaba benden bir şey saklıyor da söyleyemiyor mu bilemedim bir de bana öyle diyorsun ama benim aklima gelmemişti bile bahsettigin... Yorumlari okuyunca yuh dedim insanlar ne kadar fesat...

Erkekler Ne Diyor 40

• aptal aptal sorular sormayın allahınız yok mu oros pu çocukları

5|1
    0|0
  • Saçmalıyosun

4|2
    0|0
  • Troll ruh hastası

3|0
    0|0
  • milletin ne düşündüğünü bildiğine göre seninde pek temiz olduğun söylenemez.
    ayrıca sen çok hikaye okumuşsun trollcüm

2|0
    0|0
  • Tanrı yardımetsin

0|0
    1|0
  • Annesinin değerini biliyordur herşeyi saçma sapan yerlere sürmede ülkemiz kadar berbat bir yer yok. İçinizdeki lanet olasıca fesatlıklarınızdan vazgeçin artık. Sende çocuğuna daha ilgili ol ve oğlunun ne kadar fedakar bir annesi olduğunu farketsin ve gurur duysun.

0|0
    0|0
  • Trolldur umarim

2|0
    0|0
  • Hayda hayra alamet degil

1|0
    0|0
  • anna kiymetini ogrendi demeki

0|0
    0|0
  • Ahahaha TROL de yeni moda. Şimdi de anasına yürüyen oğullar. Bakalım yakında neler çıkacak 😄😅😆😃😂😊😁

0|0
    0|0
  • Yaş geçtikçe insan ailesine daha fazla bağli olabiliyor.

2|0
    0|0
  • bir şeyden etkilenmiştir sıcaklığına ihtiyaç duyuyordur

0|0
    0|0
  • Bırakın okuduğunuz hikayelerden etkilenmeyi
    Burayı kirletmeyin

0|0
    0|0
  • Diyecem bu iş ensestemi gidiyor acaba ya da benmi kötü kalpliyim sana oyle yaklasinca çarp agzinin üstüne mesafeyi o koruyamiyorsa sen koru sen müdahale etmiyorsan kusura bakma sende de var bir anormallik

0|0
    0|0
    • Millet yazmişta yazmiş he he biz fesatiz siz iyisiniz HANGINIZ DURDUK YERE ANANIZA MASAJ YAPTINIZ HANGINIZ DEDINIZ YAT ANNE SANA MASAJ YAPACAM DIYE... AILECEK TATILE GITMEK VARKEN HANGINIZ DEDINIZ ANNE BAŞBAŞA GIDELIM DIYE

• Ya değerinizi anlamıştır. ya da ergenlik döneminde artık hangi düşüncelere kapılmışsa bilemeyeceğim 😕

0|0
    2|0
  • Yok artık olmasın ya öyle birşey, yuh yani.

0|0
    0|0
  • Geldi ruh hastası Harun

0|0
    0|0
  • oğlun çok ensest hikaye okuyor

1|0
    1|0
  • Sana ilgi duyuyor olabilir ya da ben çok fesatım

1|0
    1|1
    • Olur mu öyle şey canım :/ sevgilisi falan var da bana siylemeye mi utaniyor acaba

• Bununla ne alakası var yaptığı şeyin

• sana halleniyo biraz

0|0
    0|0
  • Boyle ulkece felaket yasarken oglunuzun size daha yakin olmasi normal. ama sizin bunu burdan paylasmanizi dogru bulmuyorum. brda insanlar libodo yuksekligi yasiyor. amabunun ilacinin ne olfugunu bir vogu bilmiyor.

0|0
    0|0
  • Seni arzulamıyor merak etme :) sana daha çok bağlanıyor artık okadar. Bana yazarmısın sormak istediğim birsey var

0|0
    0|0
  • bılmem ergenlık ve o zamanlar daha cok ısteklı olur o y8uzden sendn cekıyor olabılır abla :D

0|0
    0|0
  • Bir şey söylecek ortam hazırlıyor.

0|0
    0|0
  • Ergenliğe geçiş dönemi kızlar ile arsındaki engelleri kaldırın bence

0|0
    0|0
  • Ugrasmislar

0|0
    0|0
  • Oğlunuz "mom" kategorisinde takılıyor heralde bir geçmişi kontrol edin

0|0
    0|0
  • Tam olarak nerelerine masaj yapiyor?

0|0
    0|0
  • Sikintii

0|0
    1|0
  • ergenlik yaşında.
    bir sevgili bul ona

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 14

• Böyle şeylerin trolleri bile hoş değil.

3|2
    0|0
  • 18 senelik oğlunu sen tanimiyosan biz napalım bu soru çok başka yerlere çekilebilir ama belli ki çocuğun sevgiye ihtiyacı var burda konuşcagına az sevgi göster cocuğuna

0|1
    0|0
  • Düğünleri olabilir mi mesafe köy biraz. arana

0|1
    0|0
  • Dicek bisey bulamıyorum.

0|1
    0|0
  • Seviyo işte seni bence sen çok fesatsın

0|0
    0|0
  • Tam ergenlik cagı sevmek sevilmek istiyor. Mesafenizi koyunuz. Dısariya dönük bir cocuk degil ama ablası falan yok sanırım

0|0
    0|0
  • kesin bir halt yedi ben de öyle yapardım :D

0|1
    0|0
  • Hemen kötü düşünme teyze :/

0|0
    0|0
  • Sorabilirsin çocuğuna, açıklattır

0|0
    0|0
  • bence oğlunuza evcil hayvan alın (iguana, fil, zürafa) onları okşasın

0|0
    0|0
  • hoşgeldin harun abi.

2|1
    0|0
  • Dün de böyle bir soru sordun. Oğlum annelerle ilgili p*rno izliyor ne yapayim diye. Hastamisinz? Bu kendinize gelin ya. Ya bak kaç defadır söylüyorum 36-45 yaş aralığı sadece birkaç pembe üye var. Rezil etmeyin kendinizi.

0|2
    0|0
    • Aslinda bu dusunceleri oglunun degil bence kendinin iğrenç dusunceleri

• @Daydayday06 takip ediyorum bu trolu. Ufak bir açığını bulduğum an ifşa edicem.

• negüzel işte değişiyor oğlun sevmeyi öğrenmiş tam olarak sevgilerin en yüceside anne sevgisidir allah sevgisinden sonra

0|0
    0|0
  • Midemi bulandırdı bu sorun

0|1
    0|0
Yükleniyor...