Bağımlı olamamak?

her türlü naneyi yedim mottom anı yaşaydı (carpe diem) bir zamanlar hatta bir sene öncesine kadar alkolünden tut esrarına kadar şimdi mesela sigara paketi alasım gelmiyor ya da sabahlara kadar zil zurna sarhoş olmak gelmiyor eve kapatıyorum kendimi bilgisayar da oyun oynuyorum onada bağlanamıyorum bir süre sonra sıkılıp kapatıyorum adrenalini dibine kadar yaşayalım bungee jumping scuba diving yapalım dedik ya ne istediğimi bilmiyorum ya da yalnızlıktan kafayı falan yedim ilişkilerimde böyle uzun süreli olmuyor bağlanamıyorum öyle herhangi birine körü körüne ha isterdim ki sigaraya veya bir kadına ya da bir futbol takımıda olabilir bu sonunda sıkılsam bile bağımlı olabileceğim bağımlı olmak bende bir eksiklikmiş gibi düşünüyorum.

0|1
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Aslında çok büyük bir avantajı dezavantaj olarak görüyorsun.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim sana sağlam bir arkadaş bir dost lazim bu saydiklarinin hiç biri seni mutlu etmeye yetmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ee daha ne belanı mı istiyosun
    Esrara falan da bağlanamamışsındır inşallah

0|0
    0|0
    • sorun orda işte?

• Kullanıyordum bıraktım benim için sigara veya alkolden farkı yok bıraktım dedikten sonra 3 gün geçer ortam olur kullanırım ama 4. gün aramam onu etrafımdaki herkes bunu bilir amatemde tedaviye ihtiyacım olmadığını söyledi doktorlar sadece ruhsal tedavi için İstanbul'da bir kaç psikolog tavsiye ettiler gittim bağımlı olamama konusu üzerine ama faydasını göremedim.

• Amateme ihtiyaç yoksa güzel sakın kullanma ya millet bırakmaya uğraşıyo hayatları mahvoluyo sen niye böylesin ısrarla kendine zarar vermeye çalışıyosun ne güzel işte bağımlı olma hatta ara ara bile kullanma

Erkekler Ne Diyor 4

• İyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • çoğu yönü ile sana benziyorum maalesef

burcun ne

0|0
    0|0
  • Sen zirveyi gormussun ysayacagini yaşanmasın ondan artık sarmiyor seni bunlar

0|0
    0|0
  • çözüm intihar sanırım

0|0
    0|0
    • Oluru vardı bir gün evde sarhoşken gazı açık unutmuşluğum var yoksa şu an bunları yazamıyordum 😅

Yükleniyor...